Oznaki, że myślisz o swoim ex

Zawsze na początku znajomości chcemy wiedzieć czy jesteś tą jedyną dla niego bądź tym jednym dla niej, dlatego przygotowałam post jak rozpoznać czy twój partner nie za często wspomina o swojej byłej oraz czy przypadkiem nie traktuje ciebie jako dziewczynę na pocieszenie, ponieważ ona z nim zerwała.

1. On ciągle mówi o swojej ex, zabiera cię do tych samych miejsc, gdzie chodził ze swoją ex partnerką. Dodatkowo porównuje ciebie do swojej byłej. Nikt nie lubi być porównywany do kogoś, bo każdy jest inny. Czasami zdarza się, że to Ona z nim zerwała i On nie mógł się pogodzić z nową sytuacją, więc postanowił znaleźć sobie kogoś podobnego do ex. Nowy związek nie jest dobrym lekarstwem na złamane serce, bo druga osoba może czuć się czasami kimś na zastępstwo. A związek polega na w równym stopniu traktowania siebie nawzajem. Po nieudanym związku powinno się odczekać odpowiedni czas, który jest zależny indywidualnie od osoby, bo jedni potrzebują go więcej,  a dopiero potem wejść w nowy związek.

2. On nie zaprasza cię na wspólne wyjścia z jego znajomymi ani nie przedstawił cię rodzicom. Może to znaczyć, że jego znajomi lubili jego byłą i nie wie jak ma im powiedzieć o nowym związku. Może być tak, że to nie byli jego znajomi tylko jej, więc trudno, żeby zapraszał cię do ich dawnych wspólnych znajomych.

3. On wciąż przetrzymuje w swoim mieszkaniu rzeczy po byłej partnerce. To świadczy o tym, że on jeszcze nie wyleczył się z poprzedniego związku. Co w takiej sytuacji zrobić? Najprostsza rada to szczera rozmowa. Jednak temat jest czasami trudny, więc wymaga wyrozumiałości i cierpliwości.

4. Wasz związek wciąż stoi w miejscu, co może świadczyć, że on nie zapomniał jeszcze całkiem o swojej przeszłości. Wszyscy w jakimś stopniu boimy się zobowiązań. Jednak każdy związek, jeżeli ma być udany powinien co jakiś czas ewoluować. Równie ważna w związku jest więź psychiczna i komunikacja. Rozmawiasz z partnerem o emocjach i odczuciach czy może wasza relacja ogranicza się do miłego spędzenia czasu razem. Jeśli to drugie, to poważnie zastanów się nad waszą relacją. Rozmawianie o swoich emocjach jest trudne, ale warto się przełamać i mówić otwarcie co czujemy w danej chwili.

Powyższe akapity mogą dotyczyć również kobiet, które nie potrafią nie zapomnieć o dawnym partnerze sprzed lat.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Venus
10 sierpnia 2018 18:38

Z tego co czytam to u mnie mój facet trzyma gdzieś w głąb zdjęcia swoje z wakacji z eks . Ale jakoś nie czuje by tęsknił za eks .

Singielka
13 sierpnia 2018 17:52
Reply to  Venus

jeżeli do nich nie zagląda zbyt często i one poprostu sobie leżą na dnie szuflady to nie ma czym się martwić:)