tego nie powie ci żaden facet

7 rzeczy o mężczyznach.

Mężczyzna inaczej samiec, przypisuje się mu następujące cechy charakterystyczne jak siła fizyczna, chęć walki, duch konkurencji, dominacja i dążenie do władzy, samoopanowanie, zdolności techniczne, odwaga, gotowość do ponoszenia ryzyka i żądza przygód.

My kobiety jesteśmy skomplikowane, ale instrukcja obsługi faceta jest dość prosta. Wbrew pozorom mężczyzna jest łatwy w obsłudze, a za chwilę zdradzę 7 rzeczy o mężczyznach, dzięki którym życie z facetem stanie się jeszcze prostsze. Co mężczyzna czasami ukrywa przed kobietą?

Oto 7 rzeczy o mężczyznach, które każda kobieta powinna wiedzieć.

1. Faceci lubią mieć czas na męskie sprawy

Bycie w związku to nie tylko przebywanie wyłącznie we dwoje, ale czasami potrzebny jest czas tylko dla siebie bądź czas dla koleżanek lub kumpli. Jeżeli będziesz mu ograniczała wyjścia z ulubionym kumplem, to później on będzie ukrywał przed tobą swoje wyjścia z domu. Przykładowo powie ci, że musi dłużej zostać w pracy, a tak naprawdę pójdzie z kolegą na piwo. Związek to sztuka kompromisu pomiędzy partnerami.

2. Faceci czasami płaczą

Prawdziwy mężczyzna jest wrażliwy i może mu się zdarzyć, że uroni łezkę gdy komuś dzieje się krzywda bądź wzruszy się podczas oglądania filmu.

3. Faceci nie lubią mówić o uczuciach

Kobietom wyrażanie uczuć przychodzi łatwiej niż mężczyznom, chociaż nie zawsze. Dlatego w tym punkcie dobrze rozumiem mężczyzn. Ponieważ ja wyznaje zasadę, że po czynach lepiej można poznać człowieka niż to co mówi.

4. Faceci lubią dobrze zjeść

Przez żołądek do serca. W tym przesłaniu jest 100% prawdy jeśli chodzi o mężczyzn. Najedzony facet to szczęśliwy facet.

5. Faceci boją się odrzucenia

Zdarzają się nieśmiali mężczyźni, którzy nie chcą zrobić pierwszego kroku, ponieważ boją się odrzucenia. Kiedy mężczyzna widzi piękną kobietę, to w głowie ma myśli, że pewnie ma już faceta i boi się zrobić pierwszy krok, aby się nie zbłaźnić ani nie narażać.

6. Faceci lubią być chwaleni

Każdy lubi otrzymywać komplementy. Pochwał go, jeżeli on ugotuje coś specjalnie dla ciebie bądź naprawił ci laptopa. O tym jak mówić komplementy pisałam już wcześniej.

7. Faceci chcą czuć się potrzebni

Większość kobiet jest samodzielna i potrafią same naprawić wiele rzeczy w domu, ale pozwól mu czasem, aby cię wyręczył. Im bardziej będziesz zachowywała się przy nim jak Tarzan, to on będzie się czuł przy tobie jak Jane.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x