Autorka

Nazywam sie Justyna

Piszę blog o codziennych sprawach. Poruszam tematy rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i ekologii. Lubię otaczać się pozytywnymi ludźmi, którzy są serdeczni oraz z uśmiechem witają każdy dzień.

Blog

Blog jest moim miejscem, w którym mogę wyrazić swoją opinię na każdy temat. Blog jest podzielony na 3 kategorie tematyczne: relacje międzyludzkie, czyli tematy związane z poznawaniem siebie i innych, związkach, ale też o byciu singlem. Druga kategoria to rozwój osobisty i tutaj tematy związane z motywacją i pracą. Trzecia kategoria to temat mi bliski z racji ukończonych studiów ochrona środowiska, czyli tematy związane z ekologią i dbaniem o środowisko.
 
 

Autorka

Urodziłam się 31 marca, więc jestem zodiakalnym baranem. Jestem typem introwertyka. Nie bez powodu ukończyłam studia z zakresu ochrony środowiska i geografii, ponieważ lubię przebywać w otoczeniu pięknej przyrody i podróże, więc oczywistym jest, dlaczego tak bardzo lubię aktywny tryb życia, jak jazdę na rowerze lub spacery z psem.
 
Moją pasją jest pisanie dla Ciebie. Poza blogiem lubię uczyć się nowych rzeczy, a blogowanie spełnia w tej kwestii swoje zadanie. Obecnie uczę się języka hiszpańskiego. Oprócz tego lubię domowe zacisze, gdzie najchętniej czytam książki, słucham muzyki czy oglądam filmy. Uwielbiam gotować i piec ciasta.

Blogi, które czytam

Poniżej umieściłam blogi, które najczęściej odwiedzam. Cenię ich autorów i treści, którymi dzielą się na stronie. Jeśli któregoś nie znasz, serdecznie polecam. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Jusinx.blogspot.com

Blog prowadzony jest przez moją imienniczkę (Justynę). Pisze o modzie, grafice, recenzjach i autografach. Autorką jest

PanCytat.pl

Autorem jest Paweł, który poza prowadzeniem bloga o motywacji i samodoskonaleniu, prowadzi na stronie również własny sklep z sentencjami w ramkach.

PatrykTarachon.pl

Blog Patryka porusza tematy rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i motywacji. Nie brakuje również treści o poniżaniu i samoocenie.

To jest nagłówek

Autorką jest Paulina, która pisze bloga modowego o stylizacjach. Recenzuje obecne trendy i dzieli się swoimi przemyśleniami.

Trudna sztuka

Blog Barbary Strójwąs, która ukończyła psychologię kliniczną. Na swoim blogu pisze o związkach. Udowadnia, że można kochać zdrowo i dobrze, a od toksycznych relacji można się szybko uwolnić. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Introwertycznie.pl

Blog ten opisuje czym jest introwertyzm, jaki jest naprawdę introwertyk i jak nawiązuje relacje z innymi osobami.

Edyta Racławska

Na blogu Edyty znajdziesz wiele przydatnych ćwiczeń, które wzmocnią twoją pewność siebie. Edyta jest coachem i trenerem rozwoju osobistego, pisze artykuły na temat osiągania celów i odkrywania swoich najgłębszych wartości.

LIFEMANAGERKA

Blog Agnieszki, freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej.

Masz pytania?