Bądź dla niego wyzwaniem!

Mężczyźni lubią kobiety, które są niezależne i te, które trzeba zdobywać.

Najczęstszy błąd jaki popełniają kobiety w stosunku do mężczyzn, to to że pokazują jak bardzo im zależy na byciu z facetem. Niektóre z nich rezygnują nawet ze swojego życia, żeby tylko spędzić chwile sam na sam z mężczyzną. Nadgorliwość w zadowalaniu mężczyzny pozbawia nas jego szacunku, bywa gwoździem do trumny jego zainteresowania i powodem rozpadu związku. Bądź dla niego wyzwaniem. Pozwól się zdobywać zamiast uganiać się za facetem.

Pokaż mu, że masz swoje życie i pasje, dzięki której się realizujesz.

Pokaż mu, że potrafisz sama organizować swój czas i potrafisz się dobrze bawić bez niego. Nic tak nie działa na facetów, jak kobieta, która jest dla nich wyzwaniem. Jeśli już na początku znajomości dasz mu do zrozumienia, że jesteś dla niego gotowa stanąć na głowie, on pomyśli, że jesteś desperatką, która zrobi dla niego wszystko o co tylko poprosi i będzie chciał więcej i więcej.


Zdolność intrygowania mężczyzny zależy od tego, czy oczekujesz od niego szacunku; od tego, czy znajdujesz z nim wspólny język; od tego, czy on wie, że nie boisz się żyć bez niego. 

Nie bądź zawsze na jego zawołanie!

Będąc zawsze do dyspozycji pokazujesz jak bardzo boisz się go stracić, on wtedy wie, że ma cię w 100% w garści. Nie możesz nigdy do tego dopuścić, aby on rozporządzał twoim czasem. Musisz nauczyć się dawkować czasem, który poświęcasz facetowi. Jeżeli np. w środę po pracy masz kurs salsy, to nie rezygnuj z niego tylko dlatego, że twój facet w inny dzień tygodnia nie może się z tobą zobaczyć. Jeśli mu zależy to znajdzie dla ciebie czas.

Przysłowie mówi, że do serca mężczyzny trafia się przez żołądek. Jednak nie musisz od razu sterczeć w kuchni przez cały dzień. Mężczyzna będzie zadowolony z dowolnego ciepłego posiłku (zapiekanka). Jeżeli zaczynasz od postawy dla ciebie wszystko jego to zraża. Ale jeżeli jest coś czego nie może dostać, zdobycie tego staje się wyzwaniem. Mężczyźni lubią wyzwania.

Kobiety, za którymi mężczyźni szaleją nie zawsze są wyjątkowe. One po prostu nie dają po sobie poznać, że im na facetach zależy.

Kilka zasad, o których każda dziewczyna wiedzieć i pamiętać powinna:

1) Zachowaj swoją niezależność. Miej swój honor.
2) Nie uganiaj się za nim. Nie staraj się go mieć zawsze na oku. On nie jest pępkiem świata.
3) Bądź tajemnicza. Nie wykładaj wszystkich swoich kart na stół. Pozostaw mu nutkę tajemnicy do odkrycia. Faceci uwielbiają tajemnicze kobiety, które trzeba długo zdobywać.
4) Zostawiaj go z poczuciem niedosytu. Nie spotykaj się z nim co wieczór, pozwól mu zatęsknić za tobą. Tęsknota sprawi, że pokocha cię jeszcze mocniej niż dotychczas.
5) Bądź zawsze opanowana. Unikaj kontaktu, gdy jesteś zdenerwowana. Bądź konkretna, mów rzeczowym, zwięzłym tonem.

6) W pełni dysponuj swoim czasem. Nie pozwól, aby on przejął kontrolę nad twoim życiem.
7) Zachowaj poczucie humoru. Poczucie humoru świadczy o tym, że masz dystans.
8) Ceń się wysoko. Zawsze dziękuj za komplement, nigdy nie zaprzeczaj.
9) Miej poza nim inne swoje pasje. Mężczyźni lubią kobiety z pasją.
10) Dbaj o siebie. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jednak pamiętaj, że wszystko co robisz robisz dla samej siebie.

5 1 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Winter Blackrose
10 maja 2016 23:00

Czyżbyś inspirowała się książką "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy?"

Justyna
16 maja 2016 13:56

trochę tak, ponieważ po przeczytaniu tej książki odkryłam w sobie nową siebie 😉

Remax
27 czerwca 2019 08:00

Bzdury