choinka

Choinka – ozdoba i dekoracja świąteczna.

Święta Bożego Narodzenia to magiczne święta. Jednym z czynników, który wywołuje klimat świąt jest niewątpliwie ona, czyli choinka.

Choinka to jedna z najważniejszych dekoracji podczas świąt Bożego Narodzenia. Są zwolennicy żywej choinki, która pachnie lasem i wytwarza dodatkową aurę magii świąt. Jednak sztuczne choinki również są popularne. W dekorowaniu choinki potrzebna jest kreatywność, aby nasza choinka cieszyła oko.

Poniżej pokażę wam kilka inspiracji w dekorowaniu choinki. W komentarzu napiszcie mi czy u was w domu jest żywa czy sztuczna choinka?

Żywe choinki wystarczy przyzdobić tylko światełkami i lekko posypać sztucznym śniegiem. Natomiast większą kreatywnością można się wykazać ozdabiając sztuczną choinkę. W sztucznych choinkach występuje różnorodność kolorowa, bo modne są choinki całe na biało bądź ozdoby w jednym kolorze czy totalny chaos kolorów.

Ozdoby świąteczne to również wieńce adwentowe, które można zarówno postawić na stoliku bądź zawiesić na ścianie. Inne dekoracje możemy zrobić sami z papieru i innych gadżetów, ale kupić gotowe ze sklepu. Jednak rękodzieła robione samemu są fajne oraz samo wykonywanie daje mnóstwo przyjemności i można się zrelaksować w dobrym towarzystwie.

Tutaj link do wpisu – jak samemu zrobić ozdoby świąteczne.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments