rutyna w związku

Coś na później

W jaki sposób sprawić, aby nasz związek przetrwał trudne momenty? Jednym ze sposobów jest zaskakiwanie siebie nawzajem codziennie.

Kiedy się poznajemy chcemy wiedzieć jak najwięcej o drugiej osobie. Pewnego dnia dochodzimy do wniosku, że już wszystko wiemy o sobie nawzajem. Wtedy albo się rozstajemy albo kontynuujemy naszą znajomość na wyższy poziom.

W jaki sposób pielęgnować związek?

Nie mówię tu o słowach „kocham cię”, bo słowa to tylko słowa, a ważniejsze są czyny. Możesz podarować bliskiej osobie własnoręcznie zrobiony prezent. Przykład dla mężczyzny: idziesz alejką w parku czy w lesie i przy drodze czasami możesz znaleźć jakieś drobne średnie kamyki, wybierz najładniejszy, a w domu umyj go dokładnie, a po wysuszeniu napisz coś od siebie.

Myślę, że każda dziewczyna będzie zadowolona z takiego drobnego gestu. To również dotyczy dziewczyn, bo mężczyźni również lubią być obdarowywani drobnymi prezentami.

Kiedy dziewczyna jest jak otwarta księga i mówi dużo o sobie, to mężczyzna szybko znudzi się taką dziewczyną. Mężczyźni lubią zdobywać kobiety. Nie warto więc za dużo im mówić o sobie. Dobrą cechą w komunikacji z drugą osobą jest umiejętność słuchania partnera.

Zaskakiwanie partnera to również odkrywanie swoich wspomnień z przeszłości. Opowiedz przykładowo jakąś zabawną ciekawą historyjkę z dzieciństwa.  Takie historie są intrygujące i zacieśniają relacje między osobami.

Bądź odrobinę tajemnicza, pozwól mu zdobywać cię codziennie. Zachęcaj do rozmowy, ale nie opowiadaj wszystkich szczegółów, pozostaw coś na później. Bo kiedy wszystko już wiemy o sobie nawzajem, to wkrada się rutyna i nuda. O tym jak uniknąć rutyny w związku już wcześniej pisałam.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments