Kim jest Samica Alfa!

Samiec alfa to zdecydowany, konkretny, pewny siebie mężczyzna, wie czego chce i to zdobywa. Samiec alfa to również zadbany, przystojny i atrakcyjny mężczyzna. Wśród kobiet podobnie można wyróżnić damską wersję, dlatego skupię się na najważniejszych cechach jakie posiada samica alfa.

Jeśli posiadasz je wszystkie, to nie wątpliwie jesteś samicą alfa i niejedna kobieta może ci pozazdrościć powodzenia u mężczyzn. Samice alfa są nie lada wyzwaniem dla mężczyzn, ponieważ są silne, ambitne i wiedzą czego chcą.

Samica Alfa zazwyczaj wie dokładnie, czego chce i mówi wprost wszystko bez żadnych ukrytych wiadomości. „Tak” oznacza „tak”. Nie lubi kłamać i nawet kiepsko jej to wychodzi, mówi konkretnie i stawia sedno sprawy, nawet gdyby naraziłaby się na negatywną opinię.

Cenisz szczerość!

Nie wierzysz w puste słowa ani obietnice, którymi mamią cię mężczyźni. Dla ciebie najważniejsze są czyny i zachowania wobec ciebie jak i innych ludzi. Twoje słowa zawsze są zgodne z twoim zachowaniem, nie udajesz nikogo ani nie zakładasz fałszywej maski. Czasami możesz wydawać się sarkastyczna, ale przynajmniej jesteś uczciwa.

Masz swoje pasje!

Jesteś zajęta robieniem rzeczy, które kochasz, że nie przeszkadza Ci, że przegapiłaś imprezę lub nie znasz aktualnych wiadomości z życia znajomych. Nie jesteś zainteresowana najnowszymi plotkami z życia znajomych. Wolisz poświęcać czas na naprawdę ciekawsze zajęcia.

Selektywnie dobierasz znajomych!

Choć masz niezliczone znajomości, zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę masz niewielu przyjaciół, na które możesz w pełni liczyć. Jesteś wystarczająco odważna, aby zerwać z facetem, kiedy związek jest toksyczny i odbić się od dna za każdym razem, gdy ktoś złamie Twoje zaufanie. Te złamane serca sprawia, że doceniasz tych, którzy zawsze z Tobą pozostają.

Robisz wszystko sama!

Nie masz nic przeciwko temu, by robić wszystko sama, po prostu dlatego, że jesteś zwykle niezależna. Niechętnie prosisz o pomoc, ale kochasz współpracę z ludźmi, którzy rozumieją Twoje wartości i pomysły. Jesteś dyskretna i wysoko cenisz swoją prywatność. Nie publikujesz wszystkiego na swoich kontach w mediach społecznościowych, dzielisz się tylko czymś naprawdę wyjątkowym.

Nie przejmujesz się co mówią inni. Wiesz dokładnie, że nie możesz zadowolić wszystkich. Traktujesz ludzi tak, jak chcesz być traktowana. Ale pomimo faktu, że masz własne zasady, wciąż słuchasz opinii swoich bliskich.

Podsumowując związek z samicą Alfa jest nie lada wyzwaniem dla mężczyzny i opiera się na ważnym zdaniu – „Nie potrzebuję Cię, ale Cię pragnę”. Samica Alfa woli być singielką niż być w nieszczęśliwym związku. Woli zaczekać na kogoś, kto ją naprawdę zrozumie. Woli być sama niż tkwić w związku z kimś, kto nie podziela jej wartości.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agent Girl
28 stycznia 2018 16:03

wow, myślę, że do bycia samicą alfa trzeba trochę dojrzeć i trochę przeżyć.Ale faktycznie ona jest wyzwaniem 🙂 Fajny artykuł, aha i super zmiany na blogu 😉 Pozdrawiam