eventy wydarzenia w twoim mieście

Jak ciekawie spędzić weekend?

Wolny weekend, a ty nie masz pomysłu jak go spędzić? Nie wiesz dokąd zabrać swoją drugą połówkę?

Koniec z nudnym weekendem spędzonym w domu. Zbierz paczkę znajomych bądź zaproś swoją połowę na koncert ulubionego zespołu, zabierz do teatru albo rozerwijcie się podczas oglądania na żywo kabaretu. Nie musisz daleko szukać, ponieważ w twoim mieście z pewnością znajdziesz ciekawe eventy i wydarzenia.

Stand up

Coraz bardziej popularniejszą formą przedstawienia rzeczywistości w krzywym zwierciadle staje się stand up, który jest nieco inną formą kabaretu. Stand up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. Stand-up skupia się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności. Najbardziej znanym stand-uperem jakiego lubię jest Rafał Rutkowski, a także Rafał Pacześ. Stand-uper pełni funkcję wodzireja, który jak wspomniałam swoim monologiem ma za zadanie rozbawić publiczność i tym obu panom udaje się to znakomicie. Występy stand-up trwają około godziny, czyli dłuższej niż kabaretowe krótkie skecze.

Występy stand-up miałam okazję oglądać tylko w internecie. Jednak sądzę, że oglądając na żywo taki występ zabawa będzie dużo fajniejsza. Stand-up to występ dla ludzi z dużym poczuciem humoru i dystansem, ponieważ niektóre występy zawierają czarny humor i czasami przekleństwa.

Kabaret

Najbardziej popularna forma opowiadania rzeczywistości z przymrużeniem oka. Każdy zapewne zna bądź ma swój ulubiony kabaret, którego gagi uwielbia oglądać z przyjemnością. Kabarety poruszają tematykę życia codziennego, show-biznesu i polityki, dlatego pewnie są tak popularne. Kabaretowe skecze trwają od 5-20minut, ulubione skecze publiczności artyści czasami powtarzają po kilka razy.

Koncert

Koncerty to świetna zabawa dla każdego fana muzyki. Jeżeli jesteś fanem konkretnego gatunku muzycznego, to poszukaj czy twoja ulubiona kapela nie gra w pobliżu miejsca twojego zamieszkania.

A może twoja dziewczyna/twój chłopak ma niebawem urodziny? Spraw mu niespodziankę i kup bilety na koncert ulubionego wokalisty.

Spektakl

Kino, teatr czy filharmonia? Internet działa globalnie i można w nim znaleźć wszystko. Od czasu do czasu warto wybrać się do teatru lub kina, bo czasami są naprawdę ciekawe propozycje.

Przy niektórych spektaklach można się znakomicie bawić jak np. „Telewizja kłamie” to całkowicie nowy spektakl o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM) oraz o prowadzących i gościach, a także o tym co na ekranie i poza nim! Gwarantowane dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo! kup bilet

Coś dla małych i dużych dzieci

Pokazy sztuczek cyrkowych przez klaunów i mimów to świetna zabawa dla całej rodziny. Kiedy byłam młodsza lubiłam oglądać akrobacje taneczne w cyrku czy żonglowanie piłeczkami, ba nawet dzisiaj z chęcią wybrałabym się na pokaz sztuczek magii cyrkowej.

Ponadto świetnym pomysłem są teatrzyki dla dzieci bądź musicale. Dzieci mają wielką radość kiedy mogą zobaczyć ulubione postaci z bajek. Podczas oglądania mini teatrzyków dzieci jak i dorośli mogą się wiele nauczyć i dowiedzieć czegoś nowego. Wspaniała alternatywa, aby dziecko odciągnąć od komputera czy tableta.

Zastanawiasz się czy w twoim mieście są organizowane ciekawe eventy i wydarzenia? Zapisz sobie stronę biletyna.pl Znajdziesz tam szeroki wybór eventów, wydarzeń, premier. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, dodatkowo na stronie możesz bezpośrednio kupić bilety na wybrane przez siebie wydarzenie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x