Co oznacza związek doskonały?

Walentynki to dzień zakochanych. W tym roku z okazji walentynek postanowiłam napisać nie o tym jak przetrwać walentynki będąc singlem, ale poradnik po czym poznać, że to ten Jedyny i w jaki sposób stworzyć związek doskonały.

Po czym poznać, że ktoś do kogoś pasuje i czuje to samo co my. Nie ważne są tu znaki zodiaku, ale osobowość i charakter człowieka oraz sposób traktowania partnera.

Czy słucha wszystkiego, co mówisz?

Jeżeli podczas rozmowy uważnie słucha tego o czym opowiadasz, nie przerywa, nie robi tysiąc innych rzeczy podczas waszej rozmowy, to wiedz, że on poważnie jest zainteresowany twoją osobą.

Czy komentuje twój wygląd?

Każda z nas lubi otrzymywać komplementy. Jeśli on mówi Ci jakie masz ładne oczy bądź pięknie dziś wyglądasz, to również oznacza, że bardzo mu się podobasz.

Czy w twojej obecności częściej niż zwykle oblizuje usta? 

To oznacza tylko jedno – on cię pragnie mocno.

Czy utrzymuje z tobą kontakt wzrokowy dłużej niż 2 sekundy?

Kiedy wasze spojrzenia się skrzyżują i nie możecie oderwać od siebie oczu, to oznaka, że on chce z tobą częściej przebywać. Kontakt wzrokowy między kobietą a mężczyzną jest często bardziej intymny niż zbliżenie fizyczne.

Czy często się uśmiecha i śmieje ze wszystkich twoich dowcipów?

 Ważne jest aby mieć podobne poczucie humoru i śmiać się z tych samych rzeczy.

Czy pyta, czy się z kimś spotykasz?

Kiedy mężczyzna jest zakochany w kobiecie pragnie, aby była tylko dla niego. Jeśli on pyta cię z kim się spotykasz, dokąd idziesz, to nie zawsze oznacza, że chce cię kontrolować. Po prostu martwi się, że może cię stracić.

Czy chodzi inną trasą, żeby wpaść na ciebie?

Jeżeli mieszkacie w dwóch różnych dzielnicach miasta bądź jesteście z dwóch odległych miast, a ty go ciągle spotykasz, to oznacza, że on specjalnie dla ciebie zmienił trasę, aby częściej cię widywać.

Czy próbuje wydawać się ważniejszy/silniejszy/mądrzejszy/zabawniejszy/bogatszy niż jest naprawdę?

On po prostu chce ci zaimponować. Uwaga! Tu nie zawsze słowo 'kocha' oznacza, że on cię naprawdę kocha.

Czy bez przerwy śle ci smsy?

Jeśli zasypuje cię wiadomościami typu „co słychać, jak minął twój dzień” „tęsniłem”, to po prostu chce wiedzieć co u ciebie nowego i naprawdę jest tobą zainteresowany.

Czy próbuje cię dotykać?

Kiedy niby przypadkiem próbuje dotknąć twojej dłoni, aby później objąć cię w ramiona, a potem niby przypadkiem wasze usta się spotykają, to definitywny znak, że on jest w tobie zakochany.

Jeśli oboje lubicie spędzać czas w swoim towarzystwie, a kiedy jego kumple dzwonią do niego, żeby gdzieś z nimi wyskoczył, a on woli zostać z tobą w domu, to możesz być pewna, że on cię lubi bardziej. Potraficie rozmawiać na wiele tematów. Czasami się pokłócicie, ale potraficie powiedzieć przepraszam i wasze spory nie trwają zbyt długo. Nigdy nie kłócicie się o pieniądze.

Pary, które mają podobne oczekiwania i plany na życie tworzą związek doskonały. W związku doskonałym ważne jest, aby na zmianę odgrywać rolę osoby kochającej i kochanej.

Jeśli coś denerwuje nas w partnerze,  to powiedz to wprost, wtedy można  wspólnie drogą kompromisu znaleźć rozwiązanie problemu. Umiejętność przechodzenia na kompromis to jedna z najważniejszych cech, jaka definiuje pary idealnie dopasowane.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments