Jak oczarować mężczyznę?

Czy istnieje miłość od pierwszego spojrzenia? Na co zwracają uwagę mężczyźni, gdy widzą kobietę po raz pierwszy?

Nie bez powodu mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Mężczyźni w pierwszej kolejności widząc kobietę zwracają uwagę na sylwetkę, a potem na twarz. Dlatego warto zadbać o ubiór. Czym jeszcze można oczarować mężczyznę?

Mężczyznę można przyciągnąć wzrokiem, ale zatrzymać charakterem.

My kobiety spędzamy długie godziny przed lustrem, aby zrobić perfekcyjny makijaż. Jednak mężczyźni lubią nas najbardziej bez makijażu. Dziewczyny – podkreślajcie delikatnie swoją urodę, zamiast ukrywać ją pod tonami fluidu i podkładu.

Nasze dłonie są wizytówką nas samych, a więc powinny wyglądać na zadbane i naturalne. Włosy muszą wyglądać na świeże, lekkie, miękkie. Mężczyźni lubią gdy kobieta bawi się włosami. Gdy chcesz dać znać facetowi, że ci się podoba, weź kosmyk włosów i załóż za ucho.

Nie przestawaj się uśmiechać, bo nigdy nie wiesz kto może zakochać się w twoim uśmiechu.

Najlepszym makijażem dla kobiety jest jej własny uśmiech. Delikatny, ledwie zauważalny. Nie uśmiechaj się zbyt długo, bo może uznać, że śmiejesz się z niego lub jesteś niezrównoważoną chichotką, a od takich kobiet faceci chcą trzymać się z daleka.

Pokochaj siebie, a później on również cię pokocha.

Samoakceptacja jest najważniejsza, bo jeśli sama będziesz sądzić, że jesteś za gruba, niska, brzydka itp., to tak samo będzie cię postrzegać otoczenie, w tym faceci. Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś jego wygraną na loterii. Nigdy nie porównuj się z innymi kobietami, bo każda jest inna. Każda ma to coś, co ją wyróżnia. Oczarować mężczyznę może tylko pewna siebie kobieta, która zna swoją wartość.

Nigdy na randce nie opowiadaj mu o swoich kompleksach. Twój stosunek do samej siebie decyduje jak widzi cię mężczyzna. Nawet atrakcyjna kobieta, która mówi że jest za gruba będzie wyglądała w oczach faceta na brzydką. Pamiętaj, więc zaakceptuj siebie taką jaką jesteś. Każda kobieta jest ładna w oczach swojego mężczyzny.

Czy lepiej być zdobywaną powoli czy od razu podać siebie na tacy?

Powiem wam szczerze dziewczyny, że gdy facet zdobędzie trofeum to potem już mniej się stara. A kobieta zostaje odstawiona na „półkę” zapomnianych zdobyczy. Jeżeli naprawdę zależy ci na facecie niczego mu nie ułatwiaj, pozwalaj się zdobywać dzień po dniu. Jeżeli on naprawdę cię kocha, to nie ucieknie, a jeśli to zrobi, to nie był ciebie wart, więc nie ma powodów aby rozpaczać.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments