poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę?

Niedawno całkiem przez przypadek trafiłam na wyniki amerykańskich naukowców według których wynika, że mężczyźni wolą inteligentne kobiety. Jednak czasami chcąc poderwać dziewczynę robią błędy, przez które u kobiet zostają skreśleni na zawsze.

Podoba Ci się koleżanka z szkoły albo z pracy, ale nie wiesz jak zagadać do niej, aby jej nie zniechęcić do siebie. Ten artykuł dedykuję Panom jako poradnik co robić, a czego nie robić, gdy chcą poderwać dziewczynę.

Co robić, aby poderwać dziewczynę?
Patrz prosto w oczy!

Po pierwsze i najważniejsze to patrzenie prosto w oczy. Kobiety nie lubią kiedy mężczyźni traktują ich ciało jako rzecz, w tym dekolt, pupa jak coś na co można spoglądać i zerkać podczas rozmowy z kobietą.

Druga kwestia to temat rozmowy. Tu najczęściej pojawiają trudności, bo o czym tu rozmawiać? O wszystkim. Może z wyjątkiem polityki, ale to już tak naprawdę kwestia indywidualna. Sprawdź czym dziewczyna się interesuje. Zazwyczaj dobrym tematem do rozmowy jest książka, film, pasje.

Komunikacja to idealny sposób na poznanie drugiej osoby. Warto przyjrzeć się jej gestom i ruchom ciała podczas rozmowy, bo gestykulacja ciałem może powiedzieć więcej niż słowa.

Podryw w komunikacji miejskiej?

Idziesz ulicą bądź jedziesz miejską komunikacją i widzisz dziewczynę, która wpadła ci w oko, to nie bój się jej spytać na początek o godzinę, a potem jeżeli szczęście ci dopisze i ona również będzie jechała w twoim kierunku, to masz czas, aby go wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony.

Zapytaj się dokąd się wybiera albo jakie ma plany na resztę dnia? Pamiętaj o patrzeniu w oczy podczas rozmowy. Potem możesz zapytać o jej numer telefonu. Jeśli będzie zainteresowana kontynuacją znajomości, to z pewnością da ci swój numer telefonu. Jednak nie narzucaj się. Jeśli nie chce rozmawiać, to odpuść sobie.

Tego absolutnie nie rób!

Gwizdanie lub wulgarne słowa wypowiedziane w kierunku dziewczyny będą odebrane jako chamski podryw, który nie działa na ambitne dziewczyny.

Zaoferuj swoją pomoc!

Zaoferuj jej pomoc przy zakupach np. sprzętu elektronicznego. Wymiana koła w samochodzie może do najtrudniejszych nie należy, ale jeżeli zaoferujesz w miły sposób swoją pomoc, to na pewno się zgodzi. Pamiętaj tylko o tym, żeby nie narzucać się ze swoją pomocą. Nie znaczy nie!

Niezależne i zaradne kobiety potrafią same o siebie zadbać, więc zdobycie takiej dziewczyny jest dla faceta nie lada wyzwaniem. Jednak nawet zaradna dziewczyna czasami potrzebuje pomocy.
0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Magda Wiglusz
10 lipca 2016 12:46

OH jak bardzo denerwuje mnie kiedy przechodze kolo grupki chłopaków i oni zaczynają gwizdac. Jakbym była jakimś psem. Albo za dużą nachalnosc u niektórych, bo nie rozumieją słowa nie

magdawiglusz.blogspot.com

Magda Wiglusz
10 lipca 2016 12:46

OH jak bardzo denerwuje mnie kiedy przechodze kolo grupki chłopaków i oni zaczynają gwizdac. Jakbym była jakimś psem. Albo za dużą nachalnosc u niektórych, bo nie rozumieją słowa nie

magdawiglusz.blogspot.com

Justyna
11 lipca 2016 15:46
Reply to  Magda Wiglusz

wiem o czym mówisz, czasami psy potrafią się lepiej zachowywać niż niektórzy faceci 😉