Jak zapomnieć o eks?

W jaki sposób najszybciej zapomnieć o eks?

Rozstania są trudne. Najgorsze co możesz zrobić to rzucić się w nowy związek niewyleczając się całkowicie z poprzedniego. Najpierw należy całkowicie zapomnieć o swoim byłym. Wiem czasami bywa to trudne. W jaki sposób najszybciej zapomnieć o eks?

1. Znajdź sobie hobby.
Jeżeli jeszcze do tej pory nie znalazłaś ciekawego zajęcia, które pochłonie sporą część twojego czasu, który przeznaczasz na rozmyślanie o nim, to weź się w garść. Zapisz się na fitness bądź urządź sobie w domu 2 godzinny maraton ćwiczeń. Gwarantuję, że po takim maratonie nie będziesz miała siły myśleć o nim.

2. Nie zamykaj się w czterech ścianach.
Nie rozmyślaj pochylona nad waszymi wspólmymi zdjęciami. Najlepiej spal wszystkie jego i wasze wspólne zdjęcia. Wyrzuć wszystkie prezenty jakie od niego dostałaś. Wyjdź z domu. Na spacer lub na zakupy. Zakupy zawsze poprawiają nam kobietom humor. Albo idź do kina, bo kto powiedział, że samemu nie można iść do kina 🙂

3. Otaczaj się singlami.
Unikaj koleżanek i znajomych, które są w związku, ponieważ mimowolnie będą ci przypominać o niedawnym zerwaniu. Poszukaj sobie nowych znajomych, otwórz się na nowe znajomości.

4. Zrób coś na co miałaś ochotę od dawna.
Nie zastanawiaj się długo nad tym co chcesz zrobić. Po prostu zrób to. Rzeczy nigdy niezrealizowanych żałuje się najbardziej. Marzenia są po to, aby je spełniać na miarę swoich możliwości. Będąc w związku mamy mniej czasu wyłącznie dla siebie, bo związek=kompromis.

5. Bądź sobą.
Nie szukaj na siłę kogoś, bo inni mają lub rodzina wciąż pyta kiedy w końcu się ustatkujesz (założysz rodzinę). Czas bycia Singlem jest ograniczony, a więc wykorzystaj go w pełni na rozwijanie swoich pasji, naukę nowych rzeczy.

Żyj chwilą i ciesz się niezależnością. Prawdziwa miłość przychodzi czasami nieoczekiwanie w najmniej odpowiednim momencie.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments