Jacy mężczyźni są najbardziej rozchwytywani przez kobiety? Co w facetach podoba się kobietom, a co je odpycha? Cechy mężczyzn które działają jak magnez!

Cechy mężczyzn przyciągające kobiety!

Jacy mężczyźni są najbardziej rozchwytywani przez kobiety? Co w facetach podoba się kobietom, a co je odpycha? Cechy mężczyzn prawdziwy partner!

To nie będzie post o niebieskich oczach czy męskim zaroście. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Wygląd zewnętrzny jest ważny. Można przyciągnąć wyglądem, ale zatrzymać tylko charakterem. Poniżej przedstawiam cechy mężczyzn, których pragną kobiety! Dlatego to osobowość i cechy charakteru sprawiają, że chcemy z kimś być lub nie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mają swoje priorytety, również jeśli w grę wchodzi dobór odpowiedniego partnera. Każdy szuka swojego ideału, chociaż nie ma jednego ideału, bo każdy szuka w związku czegoś innego. A czego pragną kobiety w związku?

Pożądane cechy u mężczyzn
  1. Wrażliwy – mężczyzna powinien umieć wyrażać i pokazywać swoje emocje, to nie prawda, że mężczyźni nie płaczą, każdy ma prawo się wzruszyć, a kobiety lubią mężczyzn, którzy są wrażliwi na widok zwierząt czy dzieci.
  2. Odpowiedzialny – kobiety szukają mężczyzny, przy którym będą czuły się bezpiecznie, mężczyzna powinien umieć zadbać o to, żeby kobieta w jego towarzystwie czuła się dobrze i wyjątkowo. Kobiety lubią czuć, gdy ktoś się o nie troszczy. Kobiety cenią mężczyzn, którzy potrafią podejmować samodzielnie decyzje oraz lubią zaradnych i pracowitych mężczyzn.
  3.  Lojalny – kobiety oczekują od swoich mężczyzn tego, aby był im wierny. Kobieta musi wiedzieć czy może zaufać mężczyźnie w każdym momencie.
  4. Uśmiechnięty – uśmiech i pozytywna postawa to najważniejsze cechy, które przyciągają i zjednują innych do nas;
  5. Romantyczny – uzupełnienie 4 powyższych punktów, czyli można powiedzieć ideał…pisze listy, przynosi kwiaty (czekoladki), a przede wszystkim dba o swoją wybrankę (nie mylić z nadopiekuńczością).
Antycechy, czyli jak najdalej stąd!
  • Zazdrony – zazdrość w związku nie wróży nic dobrego, jeżeli on ciągle cię kontroluje i sprawdza z kim i kiedy się spotykasz, pyta cię gdzie jesteś, to nie zawsze oznacza, że martwi się o ciebie. Troska o partnera ma swoje granice. Każdy ma prawo do swojej strefy komfortu i odrobiny niezależności nawet będąc w związku. Zazdrość powoduje częste kłótnie.
  • Nadopiekuńczy – problem podobny do zazdrości, jednak tutaj partner próbuje na siłę ocieplać wasze relacje. Nadopiekuńczy mężczyzna pyta cię co chwilę czy czegoś nie potrzebujesz, nawet jeśli twoja odpowiedź brzmi nie, to on i tak zrobi wszystko aby ci umilić życie np. przyniesie kocyk, ugotuje obiad, posprząta. Niby ideał, ale jeżeli to robi codziennie bez umiaru, to może być to uciążliwe.
  • Niezdecydowany – mężczyzna, który nie wie czego tak naprawdę chce to jeden z tych, od których trzeba trzymać się z daleka, gorsza forma to maminsynek, który bez pomocy mamy nie potrafi podjąć samodzielnie żadnej decyzji.
  • Marudny – wiecznie niezadowolony, ciągle narzeka jak to inni mają lepiej a on nie ma szczęścia, każdemu może przytrafić się zły dzień, ale jemu jego zdaniem przytrafia się to codziennie, a nikt długo nie wytrzyma z kimś kto ciągle narzeka i marudzi, że to mu nie pasuje albo że on powinien zarabiać więcej itp.
  • Narcystyczny – to zapatrzony w siebie egoista, myśli tylko o zaspokajaniu swoich potrzeb, nie liczy się ze zdaniem partnerki; partnerka dla niego powinna być perfekcyjna dokładnie taka jak on sam, on nie zaakceptuje osoby, która jest niezależna i samodzielna, on wybiera pośród kobiet te mniej zależne i uległe.

Może Ci się spodobać

1
Dodaj komentarz

avatar
500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Retrospekcja
Gość

Pięknie napisane, ale prawda jest taka, że życie wszystko weryfikuje. W momencie, gdy poznajesz drugą osobę ma ona już pewne cechy (nie tylko te pożądane). Może się okazać, że cech niepożądanych jest nawet więcej, ale za to odkryjesz coś wyjątkowego, co przyciągnie Cię jak magnes. A z wadami zawsze można walczyć.
Pozdrawiam i zapraszam:
https://retrosspekcja.blogspot.com/?m=1