Nie szukam na siłę.

Czy warto szukać miłości na siłę czy lepiej poczekać aż sama nas znajdzie?

Minął styczeń, luty, minął również marzec. A osoby, które były singlami, nadal nimi pozostały. Zadaję sobie czasami pytanie, dlaczego jestem sama i czy ze mną wszystko w porządku? Na te pytania jest tylko jedna odpowiedź. Nie wmawiaj sobie, że jesteś brzydka czy nijaka, bo jesteś wyjątkowa. Po prostu nie przyszedł jeszcze ten moment na ciebie. W tej chwili pewnie zadajesz sobie pytanie po czym poznać i kiedy przyjdzie miłość, jedyna i wyjątkowa?

Nie pytaj kiedy przyjdzie miłość tylko baw się życiem, korzystaj z uroków bycia singla, bo to nie będzie trwało wiecznie. Tylko prawdziwa miłość jest na zawsze. Bycie singlem to stan przejściowy, który każdy musi przeżyć.

Miłość jest jak piorun, uderza nagle i znienacka, w momencie kiedy najmniej się jej spodziewasz. Nie szukaj, więc jej na siłę. Wyjdź jej naprzeciw.

Warto poczekać dłużej na właściwą osobę niż tkwić w toksycznym związku. Nie narzucaj się mężczyźnie, nie zasypuj go pytaniami o wspólną przyszłość, ponieważ to go tylko odstraszy. Żyj tutaj i teraz, ciesz się chwilą z nim lub bez niego.

Zapamiętaj zasadę, że istnieją dwa podejścia do mężczyzn.

Pierwsza romantyczna i naiwna, czyli możesz oddać siebie całą na tacy. Ta droga prowadzi tylko do jednego. W ten sposób stajesz się niewolnicą, która jest na każde zawołanie mężczyzny. Drugie podejście to nie przejmowanie się nim. To do niego należy krok. Jeżeli on go nie wykona, to oznacza, że on nie zasługuje na ciebie.

Może Ci się spodobać

4
Dodaj komentarz

avatar
100
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
little chocoDandiesMagda Wiglusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda Wiglusz
Gość

Znam wiele osób które serio szukają miłości na sile co dla mnie jest mega nie do ogarnięcia. Ja tam ciągle czekam i w sumie nie jest mi źle z tym ze jestem sama, może czasami brakuje mi kogoś ale to mija

magdawiglusz.blogspot.com

Magda Wiglusz
Gość

Znam wiele osób które serio szukają miłości na sile co dla mnie jest mega nie do ogarnięcia. Ja tam ciągle czekam i w sumie nie jest mi źle z tym ze jestem sama, może czasami brakuje mi kogoś ale to mija

magdawiglusz.blogspot.com

Dandies
Gość

Mam dużo koleżanek, które szukają partnera na siłę hahaha Ja swoją pierwszą miłość przeżyłam, zakończyła się i wcale nie rozpaczam, bo teraz przyznaję, że bycie singlem ma bardzo dużo plusów i zanim nikogo nie mam powinniśmy cieszyć się z "wolności"

Pozdrawiam i zapraszam
Mój Blog

little choco
Gość

Mądrze piszesz.
Zajrzyj do mnie :
http://odwaznieeprzezzycie.blogspot.com