Kiedy facet woli oglądać mecz.

Co ma zrobić kobieta, kiedy jej facet jest zajęty oglądaniem meczu z kumplami?

Większość facetów kiedy jest transmisja meczu w telewizji, to on koniecznie musi zobaczyć mecz. Nic innego się dla niego nie liczy w tym czasie. Zapomina nawet o istnieniu kobiety u swoim boku. Są kobiety, które również są kibicami i razem z facetem oglądają mecz. Jednak nie wszystkie kobiety lubią oglądać 11 facetów uganiających się za jedną piłką. Co ma zrobić kobieta, kiedy jej facet woli oglądać mecz?

Oto moje sugestie dla kobiet, co zrobić kiedy wasz facet woli oglądać mecz.

1. Wyjście na zakupy.

Zakupy uwielbia każda kobieta. Możesz zabrać ze sobą koleżanki i pobuszować w Galerii Handlowej w poszukiwaniu nowych ciuchów lub nowości urodowych.


2. Kino lub maraton filmowy.

W każdym większym mieście jest kino. Zbierz swoje przyjaciółki i wybierzcie się na jakąś komedię romantyczną. Możesz także urządzić maraton filmowy w domu.

3. Babskie pogaduchy.

Kto najlepiej zrozumie kobietę jak nie druga kobieta. Zadzwoń do przyjaciółki i wybierzcie się do pobliskiej kawiarni na kawę. W kobiecym towarzystwie możecie porozmawiać o tym o czym kobiety lubią rozmawiać najbardziej, czyli o facetach np. wytypować ranking najprzystojniejszych piłkarzy świata.

4. Aktywność fizyczna.

Kiedy mężczyźni siedzą w domu przed tv, Ty wybierz zdrowie i wybierz się na zwiedzanie nowych miejsc w okolicy na rowerze. Możesz też z przyjaciółkami wybrać się na kręgle lub zagrać mecz koszykówki lub siatkówki na szkolnym boisku.
Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie kursu nauki tańca salsy lub bachaty.

5. Czytanie książek.

Sposobem na umilenie sobie wieczoru jest książka. Aktualnie zaczynają się wakacje, więc pewnie masz jakieś zaległości w lekturach. To dobry czas, aby je nadrobić.

6. Wolontariat.

Sprawdź, czy w twojej okolicy jest schronisko dla zwierząt i postaraj się raz dziennie wyprowadzać psy na spacer. Albo jeśli masz warunki możesz adoptować psa.

7. Domowe Spa.

Dbanie o urodę to świetny pomysł na relaks, który również można połączyć z przyjaciółkami.

8. Nauka języka obcego.

Ten pomysł jest dla ambitnych. W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej 1-2 języka obcego to podstawa. Interesujesz się kulturą obcego kraju, to warto poznać również język narodowy jakim posługują się ludzie w tym kraju. Wakacje służą nauce języka obcego.

Z okazji wakacji życzę Wam dużo słonecznych dni spędzonych na samych przyjemnościach i w gronie osób sympatycznych, a przede wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
ps. Oczywiście ja w czasie wakacji planuję dodawać tradycyjnie 2-3 posty na miesiąc.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments