kto dominuje w związku

Kto dominuje w związku?

Odwieczne pytanie, kto dominuje w związku? Mężczyzna jest głową, a kobieta szyją. Kiedy naprawdę pociągasz za sznurki, nie musisz się z tym obnosić.

Symboliczna dominacja jest na pokaz. Prawdziwa dominacja przejawia się w okolicznościach prywatnych. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne. Każda kobieta może się nauczyć jak sterować mężczyzną. Na pytanie kto dominuje w związku kobiety zawsze odpowiedzą, że to właśnie my kobiety.

Pojęcie „słaba płeć” najprawdopodobniej wymyśliła jakaś kobieta, żeby rozbroić mężczyznę, na którego zastawiła sidła. Mężczyzna lubi kiedy jego zdanie jest na wierzchu, dlatego zawsze mów mu „masz rację” „jesteś najlepszy”.

Męskie ego.

Nigdy nie przekonasz faceta do swojego zdania, jeżeli nie pokierujesz nim, a potem powiesz mu: „Masz rację”.

Tak jak romantyczność działa uspokajająco na kobiety tak samo na mężczyzn działa siła. Mężczyzna musi czuć się męski. Ich ego sprawia, że nie czują się męscy dopóki nie po napinają mięśni na siłowni. Ego jest również powodem, dla którego się zakochują.  

Mężczyzna musi czuć się potrzebny, a więc nie zachowuj się przy nim jak Tarzan. Pozwól mu na drobne naprawy w domu. A jednocześnie nie sprawiaj wrażenia, że bez niego sobie nie poradzisz. Pokaż, że potrzebujesz jego męskości i ją cenisz, a będzie jadł ci z ręki.

Kto dominuje w związku naprawdę?

Jeżeli chcesz, żeby traktował cię tak jak ty chcesz, to go pochwal od czasu do czasu. Mężczyźni również lubią komplementy. Powiedz mu, że jest najlepszym facetem pod słońcem. Słowo ‚najlepszy’ działa na faceta jak magnes. Nigdy nie mów mu, że coś źle zrobił. Po prostu przymknij na to oko i wezwij fachowca. Im mniej krytyki, tym lepiej.  Zgadzaj się ze wszystkim. Z niczego się nie tłumacz. Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie. Dzięki temu życie będzie o niebo łatwiejsze. Poza tym, mężczyźnie potrzebne jest przekonanie, że to on ma rację i wszystko co robi to jego pomysł. Nawet jeśli tak nie jest, przekonaj go, że tak jest. On zawsze ma rację.

Jeżeli dasz mu poczucie władzy, będzie chciał cię chronić i będzie chciał ofiarować ci cały świat. Już na początku związku ustal warunki jak będzie wyglądała wasza relacja. Nie rób rzeczy, których nie chcesz robić później.

Bądź bardzo tajemnicza. Pozwól, aby napięcie rosło bez sztucznego pośpiechu. Nie opowiadaj mu o swoich ex ani o rzeczach, które stawiałyby cię w złym świetle. Na początku znajomości z facetem bądź ostrożna, nie ufaj w każde jego słowo. Bacznie obserwuj go. Nie śpiesz się, dzięki temu zachowasz również swoją niezależność.  

Mężczyźni szanują kobiety, które wyrażają się zwięźle, bo takim językiem mężczyźni porozumiewają się między sobą.

Pozwól mu wierzyć, że jest panem sytuacji. On mimowolnie zacznie robić to czego oczekujesz, bo zawsze będzie chciał być w twoich oczach królem. Kiedy delikatnie podbudowujesz jego ego, on nie próbuje zdobyć władzy w agresywny sposób.  

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments