on chce z tobą

Kwiaty na randce – tak czy nie.

Czy wręczać kwiaty na pierwszej randce? Dlaczego lepiej tego nie robić?

Kwiaty na randce to drobny gest, ale bardzo dużo znaczący.  Zarówno pojedyncza czerwona róża czy bukiet polnych kwiatów, to miły prezent, ale kiedy mężczyzna ofiaruje kobiecie kwiaty na pierwszym spotkaniu, to ona ma prawo pomyśleć, że mu na niej zależy i będzie oczekiwała drugiego spotkania i kolejnego. Jeśli idziesz na pierwsze spotkanie, to daruj sobie kwiaty, a po prostu oczaruj ją samym sobą. Rozmawiaj, zadawaj pytania i słuchaj.

Mężczyzno! Jeśli idziesz na pierwsze spotkanie, pierwszą randkę, to możesz przynieść kwiaty. Jednak jak wcześniej wspomniałam człowieka można poznać tylko podczas szczerej rozmowy w cztery oczy, a co będzie jeśli druga osoba nie przypadnie ci do gustu, a ty w ręku trzymasz kwiaty?

Pierwsza randka to moment na bliższe poznanie charakteru drugiego człowieka. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto poświęcić ten moment na dogłębne poznanie siebie nawzajem, wymiana pytań.

Dobrze jest dowiedzieć się jakie poglądy na różne sprawy ma partner. Odnoszę wrażenie, że mężczyźni, którzy wręczają kobiecie kwiaty przy pierwszym spotkaniu, to zazwyczaj nie potrafią niczym innym zaskoczyć kobiety i po prostu myślą, że kwiatami oczarują kobietę.

W dzisiejszych czasach jest tyle sposobów na to, czym zaskoczyć wybrankę. Wystarczy tylko pomyśleć i chcieć. Kwiaty są dobrym pomysłem, ale potem trzeba znaleźć jakieś tematy do rozmowy. Gdy dwoje ludzi ma podobne zainteresowania, wtedy łatwiej nawiązać kontakt.

Mężczyzno! Kobiety lubią mężczyzn z pasją, którzy wiedzą czego chcą od siebie oraz wiedzą czego szukają u partnerki. Ideałów nie ma, ale każdy gdzieś w głowie ma już swój typ partnera jaki mu się podoba. Nie lubię czytać kiedy ktoś pisze bądź mówi, że nie ma określonego typu, bo to oznacza, że tak naprawdę nie wie czego chce (szuka).

Więcej o zachowaniach na randce w artykule o randkowym savoir vivre.

A wy co sądzicie o wręczaniu kwiatów na pierwszej randce?

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
1 sierpnia 2017 15:53

Jestem bardzo nieufna, jesli chodzi o nawiązywanie znajomości przez internet. Pisząc nie jesteśmy w stanie dostrzec tego, co podczas rozmowy, dlatego wydaje mi się to bardzo zakłamane.
Myślę, że wręczanie kwiatów bądź kwiatka to uroczy gest ! I nie tylko na pierwszej randce 😉
Pozdrawiam ♥.
Wpadnij do mnie, jeśli masz ochotę ;).
http://stylowana100latka.blogspot.com/2017/07/ulubiency-0717.html

Agent Girl
4 sierpnia 2017 22:12

A ja uważam, że szukanie partnera w sieci to raczej kiepski pomysł. Dostać niebezpieczny w dzisiejszych czasach. Co prawda nie mamy czasu na chodzenie po barach, klubach a i w takich miejscach ciężko znaleźć raczej kogoś wartościowego. Po kolejne sama kwiatów nie lubię i jak napisałaś wolę mężczyzn z pasją. Rozmowa faktycznie dużo daje i może na prawdę wywrzeć lepsze wrażenie niż sztampowy bukiecik czerwonych róż. Oczywiście to też kwestia starego wychowania, więc nie ma co obwiniać potencjalnego partnera. Czyli inaczej mówiąc z drugiej strony gest jest uroczy. A no i hmm… w kwestii własnego typu. Tak, masz rację każdy ma swój typ. Z tym, że na własnej skórze przekonałam się iż nie zakochujemy się w ideale. Oczywiście bardziej patrzymy na charakter i wygląd też jest ważny, ale dla mnie osobiście nie miałby znaczenia, gdy facet nie umiał by mnie rozbawić, być gentelenem i nie miał więcej spokoju czy cierpliwości… Czytaj więcej »