Uwierz w swój potencjał

Drogi Święty Mikołaju! Z okazji świąt życzę sobie, aby mój dom sprzątał się sam, w pracy czekał mnie awans, w garażu nowy samochód, a u mojego boku miłość. W ostateczności jednak zadowolę się zapasem wina. Uwierz mi, że ciężko jest być miłą osobą, gdy brakuje ci wymienionych wyżej rzeczy, ale bardzo się staram. Całusy 😉

Kiedy byłam małą dziewczynką wierzyłam w Świętego Mikołaja. Każde dziecko wierzy i nie ma w tym nic złego. Jednak czas płynie i mija szybko, a my stajemy się już nieco starszymi dziećmi. Nie ma nic złego w tym, aby zatrzymać w sobie chociaż odrobinę z dziecka. W oczach naszych rodziców, a zwłaszcza mam zawsze pozostaniemy dziećmi. Każdy rodzic nigdy nie przestanie kochać swojego dziecka nawet wtedy kiedy ma ono już 30 lat.

Czy my dorośli mamy prawo wierzyć w Św. Mikołaja?

Jako ponad dwudziestoletnia dziewczyna wciąż wierzę w św.Mikołaja, chociaż prezenty sama sobie kupuję. To jednak wierzę, że gdzieś tam w mroźnej krainie mieszka starszy pan z brodą w czerwonym ubraniu i myśli o mnie.

Wiara pomaga mi zmotywować się do działania i osiągać sukcesy. Gdybyśmy nie wierzyli w sukces, to nie osiągnęlibyśmy go.
I chociaż św. Mikołaj nie spełni moich marzeń o super chłopaku czy super mężu i super rodzinie, to wiem że istnieje. Św. Mikołaj nie spełnia życzeń za pomocą machnięcia ręką i już zrobione, bo w życiu nie oto chodzi.

W życiu trzeba uwierzyć w siebie i swoje możliwości, że ja chcę i mogę zrobić wszystko.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola P
6 grudnia 2016 18:44

Im więcej czytam twoich wpisów tym bardziej wydaje mi się jakbym to ja je pisała 🙂
PS. Ciekawe, czy do mnie przyjdzie dziś Mikołaj! 🙂