Najlepsze przed Tobą!

Hasło przewodnie na obecny 2018 rok: Najlepsze jeszcze przed Tobą!

Czasami myślisz, że nic dobrego już Cię nie spotka, to jednak nagle los odwraca złą passę i szczęście się do ciebie uśmiecha. Na szczęście warto czekać. Czasami TO szczęście idzie do nas zbyt długo, ale nigdy nie wolno tracić nadziei i nigdy nie można zbyt łatwo poddawać się. Bądź sobą i cierpliwy. Cierpliwość to ważna cecha charakteru ludzi sukcesu.

Nie robię wielkich postanowień noworocznych. Jedynie o czym marzę to być dobrym i szczęśliwym człowiekiem oraz spełniać swoje marzenia. Rozwijać swoje umiejętności w tym językowe. Po prostu być jeszcze lepszą wersją samej siebie, o ile to możliwe ;D

Chciałabym również dalej pisać, ale bardziej pisać niż wstawiać zdjęcia na bloga jak miałam w zwyczaju na moim pierwszym blogu. Chcę postawić na rozwój osobisty i motywację, chociaż obiecuję że moda wciąż jest mi bliska i nie zabraknie modowych wpisów.

Czas to jednostka, której nie da się rozciągnąć ani wydłużyć. Czas szybko płynie, czasami nam się może wydawać, że za szybko. Jednak każdy człowiek ma każdego dnia po równo 24 godziny do wykorzystania. Jedni potrafią lepiej gospodarować czasem, a innym czas przecieka między palcami.

Jak zorganizować czas kiedy czasu coraz mniej? 

Sposobem na lepszą organizację czasu pracy są różnego rodzaju kalendarze i plannery. Można kupić gotowy w sklepie albo pobrać z internetu lub zrobić samemu.

Co dają plannery? Kiedy zapiszesz co masz do zrobienia w danym dniu, to trudniej ci będzie o tym zapomnieć. Pamięć ludzka czasami bywa zawodna zwłaszcza jeśli masz do zapamiętania kilkanaście rzeczy na raz. Ja sama osobiście korzystam z plannera, w którym oprócz rzeczy do zrobienia zapisuję sobie ulubione sentencje.

W Nowym 2018 Roku życzę wszystkim moim czytelnikom cierpliwości i silnej woli. Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Porażka jest nauką na przyszłość, aby następnym razem zrobić coś lepiej. Jeśli chcesz coś osiągnąć, to nigdy się nie poddawaj. Trudności są po to, aby nas sprawdzić czy nadajemy się na człowieka sukcesu. Zwycięzcą jest ten, kto nigdy się nie poddaje.

Pozdrawiam serdecznie
Singielka

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments