Nikt nie jest doskonały

W życiu dążymy do piękna idealnego, ale czy istnieje piękno doskonałe?

Przeglądając czasopisma kolorowe widzimy piękne wyretuszowane zdjęcia gwiazd, które podświadomie uznajemy za kanon piękna. Patrząc na takie zdjęcie, myślimy, że to jest aktualna ikona mody i trzeba się na niej wzorować. Następstwem tego są nasze kompleksy, ponieważ zauważamy znaczne różnice pomiędzy daną celebrytką a sobą. Nie ma piękna doskonałego.

Nikt nie jest doskonały. Każdy jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Nie warto przejmować się tym, że wyglądamy inaczej niż wyretuszowane gwiazdy. Niedoskonałości sprawiają, że wyróżniamy się wśród tłumu.

Czy mężczyźni szukają kobiety doskonałej?

Połowa kobiet uważa, że musi być atrakcyjna i doskonała w 100% w oczach faceta. Jednak mężczyźni chcą kobiety normalnej z wadami, ponieważ sami mają ich wiele. (Kto ich nie ma?)

W prasie dla kobiet znajdziemy artykuł „Jak zdobyć faceta?”, a w nim ‚eksperci’ wmawiają kobietom, aby ładnie się umalowały, założyły sukienkę i szpilki, a każdy facet padnie do ich stóp. Może i będzie pod wrażeniem, ale nie na długo, a przecież chcemy trwałego i poważnego związku.

Mężczyzn najbardziej intrygują kobiety niedostępne i tajemnicze, takie które trzeba zdobywać.

Już w czasach pradawnych mężczyzna chodził na polowania. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Zdobycie wymarzonej kobiety jest dla faceta wyzwaniem, a mężczyźni to uwielbiają.

Jeżeli kobieta daje odczuć mężczyźnie, że jej się podoba w sposób taki, że bez niego sobie nie poradzi, to on ucieknie gdzie pieprz rośnie. Mężczyźni lubią kiedy kobieta jest niezależna, ma swój rozkład dnia, również na dni bez niego. Kobiety z pasją są bardziej interesujące.

Nawiązując jeszcze do wyglądu. Chcemy być atrakcyjne w oczach faceta, starannie kompletujemy ubiór oraz malujemy się na spotkanie z nim, a większość mężczyzn mówi głośno, że pragnie zwyczajnej dziewczyny (zadbanej kobiety) z sąsiedztwa w dresie i nie umalowanej.

Piękno pochodzi z wewnątrz i odbija się w oczach. Nie ma to nic wspólnego z fizycznością.

Nie należy wierzyć w to, co inni mówią o tobie. Opinia innych o nas to tylko zdanie osoby wypowiadającej je. Nie należy brać na serio każdej krytyki, bo czasami jest ona niczym nie uzasadniona. Ktoś coś powiedział ot tak, bo tak chciał, a nie zastanowił się czy swoją wypowiedzią kogoś urazi.

W miłości nie ma dla mężczyzn nic bardziej atrakcyjnego od kobiety pełnej godności i pewnej siebie. Inaczej mówiąc atrakcyjność to nie uroda czy sam wygląd, ale wartości jakie ktoś uznaje.

Mężczyzna nie ożeni się z kobietą, która jest doskonała. Ożeni się z kobietą, która jest interesująca.

Każda kobieta jest piękna, potrzebuje tylko odpowiedniego faceta, który będzie potrafił to zauważyć,

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments