on chce z tobą

On chce z Tobą spędzać czas – czy to miłość?

Zastanawiasz się, czy osoba, z którą byłaś na kilku randkach ma wobec ciebie poważne zamiary? Po czym rozpoznać, że rodzi się uczucie miłości i czy on chce z tobą spędzać wszystkie dni do końca świata?

Jeśli zastanawiasz się, czy on chce z tobą być na poważnie, czy może tylko się tobą bawi, to przeczytaj ten tekst. Jak rozpoznać po zachowaniu drugiej osoby, że to ta jedyna?

Poznałaś fajnego chłopaka, piszecie do siebie, dzwonicie, wymieniacie się wiadomościami. To świetnie, ale zastanawiasz się, jak bardzo mu na tobie zależy i chciałabyś wiedzieć, czy on czuje to samo co ty do niego.

Czujesz się z nim bezpiecznie.

Po pierwsze sprawia, że czujesz się bezpiecznie. Jeśli mu na tobie zależy stworzy taką atmosferę, że nie będziesz się zastanawiała, że następnego dnia nie zniknie. Kiedy jesteście razem czujesz się przy nim swobodnie i bezstresowo. On zauważa każdy nawet najmniejszy szczegół zmiany w twoim wyglądzie.  

Liczy się z twoim zdaniem.

Po drugie pyta cię o zdanie i radę. Facet, który nie wiąże z tobą przyszłości, raczej nie będzie się liczył z twoim zdaniem. Po tym zdecydowanie możesz być pewna, że jemu na tobie zależy.  

Nie unika spotkań z tobą.

Po trzecie nie unika spotkań z Tobą. Jeżeli nie pasuje mu jakiś termin, to zaproponuje inny. Zabiera cię na spotkania ze swoimi znajomymi i rodziną. Jeżeli do tej pory nie poznałaś jeszcze jego znajomych ani nie opowiadał ci o swojej rodzinie to znak że jemu na tobie nie zależy. Traktuje Cię bardziej jako swoją koleżankę niż dziewczynę. Natomiast jeśli wychodzicie gdzieś w towarzystwie jego znajomych i oni cię lubią to znaczy że traktuje Cię poważnie i chce żeby jego znajomi i Ty polubili się wzajemnie.  

Słucha cię.

Po czwarte słucha cię i angażuje się w rozmowy. Zwróć uwagę podczas rozmowy czy uważnie cię słucha bądź czy próbuje podtrzymywać rozmowy z tobą. Jeśli ty i on możecie porozmawiać ze sobą na każdy temat, nawet przy niezręcznych tematach rozmowa wciąż trwa w nieskończoność, że trudno wam się rozstać, to ewidentnie sygnał że wam obojgu na sobie zależy.  

Potraficie pójść na kompromis.

Ostatni najważniejszy znak, że on chce z tobą być to to, że potraficie znaleźć wspólne rozwiązanie dla was obojga. Związek to sztuka kompromisów i w tym jest sporo prawdy. Jeśli facetowi zależy na tobie, to za wszelką cenę będzie starał się szukać takich rozwiązań, aby każda strona była zadowolona.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments