Do zakochania jeden krok…

Najtrudniejszy ten pierwszy krok... tak brzmią słowa znanej piosenki. Autor słów ma niestety rację, bo w dzisiejszych czasach już nie wiadomo kto pierwszy powinien zrobić krok i wyjść z inicjatywą.

Kiedyś to mężczyzna zabiegał o kobietę, adorował ją, zapraszał na wspólne spacery.  Dzisiaj mężczyźni powołują się na równouprawnienie. Tak naprawdę współcześni mężczyźni są zbyt leniwi albo boją się utraty wolności, dlatego nie chcą się wiązać na stałe.

Prawdziwa kobieta wyróżnia się tym spośród innych, że nigdy nie zabiega o czyjąś uwagę, ponieważ zna swoją wartość i nad wszystko ceni sobie swoją niezależność.

Kiedy kobieta ugania się za mężczyzną skazuje się na początku na straconej pozycji. Inaczej ujmując wychodzi na desperatkę, która na siłę próbuje znaleźć faceta, bo inne koleżanki już mają, a ona wciąż sama.

Czy kobiecie wypada zrobić pierwszy krok w stronę mężczyzny? Tak, ale… Napisałam tak, bo w końcu trzeba jakoś delikatnie dać znak, że jesteś zainteresowana. Jednak następne kroki to już moim zdaniem należą do mężczyzny. Jeśli on nie podejmie żadnego kroku, to oznacza że nie jest zainteresowany i szkoda tracić nasz cenny czas.

Jak zdobyć kobietę?

Po pierwsze i najważniejsze to słuchaj jej uważnie. Kobieta lubi kiedy może z kimś pogadać, a przy okazji w trakcie rozmowy możesz się wiele dowiedzieć co lubi, kocha, czego potrzebuje. Bycie kumplem to wcale nie jest zły pomysł. Przyjaźń to fundament każdego związku. Związki oparte na przyjaźni i zaufaniu są trwalsze i jest to udowodnione naukowo oraz w życiu. Rozmowa i dobre porozumienie umacniają więzi łączące obojga partnerów.

Kobiety lubią wiedzieć, że mogą polegać na mężczyźnie w trudnych momentach. Jeżeli dla Ciebie jakiś mecz czy wyprawa z kumplami na piwo jest ważniejszy od kobiety, to nie zdziw się, że ona nie odzywa się się do ciebie. Nie mówię tu, żeby być na każde zawołanie, ale zastanów się ile razy ostatnio spędzaliście czas sam na sam. Kobiety lubią być przytulane i rozpieszczane przez mężczyzn.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Roksana Ryszkiewicz
30 października 2017 19:59

Co do pierwszego kroku mam takie samo zdanie jak Ty. Warto pokazać mężczyźnie, że jesteśmy nim zainteresowane ale trzeba znać w tym umiar 🙂

roksanary.com