Zdrada – po czym ją rozpoznać.

Zazdrość to uczucie, które zazwyczaj kojarzone jest negatywnie. Po czym poznać, że partner dopuszcza się zdrady?

Zdrada to brak lojalności wobec partnera oraz wyjście poza ramy związku z inną osobą. W życiu codziennym istnieje wiele możliwości do zdrady. Zarówno w pracy, po pracy, a nawet siedząc obok siebie również można dopuścić się zdrady. W jaki sposób poznać czy twój partner jest tobie wierny i lojalny wobec ciebie.

Konto na portalu randkowym to też zdrada?

Jeżeli zauważysz, że on ciągle nosi telefon przy sobie, nie zostawia go ani na moment. To już jest powód, aby się zastanowić czy aby na pewno czeka tylko wyłącznie na wiadomość służbową jak ci mówi. Warto przyjrzeć się jego zachowaniu przy odczytywaniu tajemniczych wiadomości. Tajemnicze wiadomości czytane ukradkiem kiedy druga nie osoba nie patrzy może świadczyć o zdradzie. Co wtedy robić?

Czy sprawdzać jego telefon?

Wiele kobiet uważa że można bez pozwolenia zajrzeć do cudzego telefonu. Jeśli ty też tak uważasz, to muszę powiedzieć że popełniasz duży błąd. Jak byś się czuła, gdyby ktoś przeglądał twój telefon, zdjęcia i smsy. Zapewne źle. Dlatego nie wolno tego robić! Przeglądanie cudzego telefonu łączy się z brakiem zaufania. Kobiety tłumaczą się najczęściej, że jeżeli nie ma nic do ukrycia, to powinien oddać telefon. Rozmowa z partnerem może nie przynieść rezultatu takiego jak chcielibyśmy. Jednak rozmowa jest zawsze podstawą udanego związku. Trzeba umieć ze sobą rozmawiać. Jeżeli partnerzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wtedy ich relacje się rozluźniają i szukają atrakcji poza związkiem.

Czy kawa z koleżanką z pracy to zdrada?

Jeżeli twój partner dużo czasu poświęca w pracy i praktycznie z niej nie wychodzi, to nie zawsze oznacza że jest pracoholikiem. Późne powroty z pracy tłumaczy natłokiem obowiązków służbowych bądź często wyjeżdża w delegację niby służbową. Jeżeli znasz jego środowisko pracy i wiesz z kim pracuje twój partner, to zapewne jest plus dla ciebie. Ale jeśli on ukrywa przed tobą gdzie pracuje i czym się zajmuje w pracy, to zastanów się czy aby na pewno ciężko pracuje czy przypadkiem nie jest na niezobowiązującej kawie z koleżanką z pracy.

Jeżeli Ty i twój partner znacie się już przez dłuższy czas, to znasz jego charakter i temperament oraz podejście do innych kobiet. Są mężczyźni, którzy lubią flirtować z innymi kobietami i są tacy, którzy potrafią postawić granicę w kontaktach międzyludzkich, w tym z kobietą.

Kiedy on ogląda się za innymi – to jeszcze nie zdrada!

Ty i twój partner idziecie ulicą. Za każdym razem kiedy mijacie atrakcyjne kobiety, on kieruje wzrok w stronę kobiet. Mężczyźni są wzrokowcami, więc lubią podziwiać piękne otoczenie i środowisko. Dlatego zwracają też uwagę na piękne kobiety. Jednak nie masz tutaj powodu do zazdrości, jeżeli on tylko podziwia wzrokiem inną kobietę.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments