Czemu on milczy!

Większość kobiet uważa, że to mężczyzna powinien pierwszy napisać, zadzwonić po pierwszym spotkaniu.

Przykładowo randka była udana, dobrze wam się rozmawiało, mieliście wiele wspólnych tematów i zainteresowań. Jednak po pierwszej randce on milczy? Nie pisze ani nie dzwoni. A ty zastanawiasz się co zrobiłaś nie tak, że on stracił zainteresowanie tobą.

To że on milczy nie zawsze oznacza brak zainteresowania. Czasami po prostu on nie chce się narzucać, a tak naprawdę to myśli tylko o Tobie.

Kiedy mężczyzna zabiega i walczy o kobietę, to nic traci, a może jedynie zyskać. Apeluję do wszystkich Panów, którzy są odrobinę nieśmiali i boją się zrobić pierwszy (właściwie drugi) krok –  Kobiety nie gryzą, lubią być adorowane.

Nie wiesz jak zagadać do dziewczyny po dłuższej przerwie. Zastanawiasz się, czy ona będzie wciąż zainteresowana rozmową z Tobą.  Jeżeli naprawdę zależy Ci na dziewczynie, to nie zastanawiaj się zbyt długo, bo w końcu ktoś inny dostrzeże to czego Ty do tej pory nie zauważyłeś. Potem może być już dla ciebie za późno.

Kobieta, która zabiega o mężczyznę (pierwsza dzwoni)  traci wiele na atrakcyjności, a czasami uchodzi za mało atrakcyjną. Jeżeli on nie pisze, nie odpisuje na twoje wiadomości, to daj sobie z nim spokój.

Zawsze powtarzam sobie mantrę: chłopcy przychodzą i odchodzą, a ty zaufaj sobie, że jesteś wystarczająco dobra taka jaka jesteś i bądź zawsze sobą.
0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz P
19 kwietnia 2018 15:02

Ciekawy punkt widzenia droga koleżanko 😉

Singielka
19 kwietnia 2018 15:30
Reply to  Łukasz P

A jaki jest Twój punkt widzenia drogi kolego? 😉