prawdziwa miłość czeka

Prawdziwa miłość czeka.

Czekanie z pierwszym razem do ślubu to temat, który budzi duże kontrowersje. Istnieje wiele mitów na temat pierwszego razu. Pierwszy raz to moment, którego nie można drugi raz już powtórzyć, dlatego warto poczekać na odpowiednią osobę. Prawdziwa miłość jest cierpliwa i potrafi czekać tak długo aż oboje partnerzy będą jednakowo gotowi.

Inicjacja seksualna wśród młodzieży obniża się stosunkowo szybka w porównaniu z czasami, w których żyli nasi rodzice. Dlaczego czasami lepiej zaczekać na odpowiedniego partnera? Czy prawdziwa miłość potrafi czekać?

Jaka jest przyczyna wczesnej inicjacji seksualnej?

Głównym powodem tego są media, w tym prasa i tv oraz internet. W internecie każdy kto chce znajdzie sposób w jaki można szybko utracić dziewictwo.  Do „pierwszego razu” namawiają również fałszywe koleżanki, które mówią że to nic takiego i że one już to robiły. Prawda może okazać się zupełnie inna, dlatego nie przejmuj się, że wciąż jesteś dziewicą.

Kiedy jest najlepszy moment?

Pierwszy raz i seks to poważna sprawa i najlepiej z tym zaczekać, aż będzie się naprawdę gotowym, a przede wszystkim dojrzałym do tego. Jeżeli więc nic nie czujesz bądź nie jesteś jeszcze gotowa na ten pierwszy raz, to posłuchaj siebie i swojego głosu serca. Ono wie najlepiej co jest dla ciebie dobre, a nie rady znajomych czy koleżanek ze szkoły.

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Jednak w tak trudnych sprawach warto poradzić się bardziej doświadczonych. Mam na myśli rodziców, zwłaszcza mamy. Mama zawsze wie najlepiej 🙂

Dlaczego nie warto się śpieszyć?

Pierwszy raz jest pierwszy, dlatego warto przeżyć ten moment z wyjątkową osobą. Nawet będąc w związku, nieważne jak długo, Ty nie musisz ulegać presji i nacisku partnera, jeśli sama jeszcze nie jesteś gotowa podjąć ten ważny krok. Jeżeli to co jest między wami, to prawdziwa i szczera miłość, to zaczeka kiedy będziesz gotowa.

Czym jest True Love Waits?

True Love Waits (TLW) to międzynarodowa organizacja chrześcijańska promująca czystość przedmałżeńską wśród uczniów i studentów. Została założona w kwietniu 1993 przez Południową Konwencję Baptystów i jest sponsorowana przez LifeWay Christian Resources. Organizacja opiera się na chrześcijańskim podejściu do ludzkiej seksualności, które wymaga wzajemnej wierności, nawet przed zawarciem małżeństwa. Symbolem członków TLW jest pierścionek, obrączka lub wisiorek z wygrawerowanym napisem True Love Waits.

Ponadto, członkowie TLW przyrzekają zachowywać czystość serca, która nie ogranicza się do powstrzymywania się od współżycia przed ślubem, ale dotyczy również unikania nieczystych myśli i dotyku, pornografii oraz wszystkich zachowań, o których wiadomo, że prowadzą do pobudzenia seksualnego.

Najlepszym makijażem dziewczyny jest jej naturalny blask i uśmiech. Kobieta powinna mieć klasę i bajeczny urok.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleks
4 października 2016 17:07

Moim zdaniem pięknie to ujęłaś 🙂 Warto czekać na ten pierwszy raz do ślubu. Po pierwsze samo oczekiwanie jest wspaniałym czasem. Po drugie można to porównać do prezentu, który możesz otworzyć przed urodzinami, ale lepiej poczekać do tego szczególnego dnia.