Prezenty DIY na Walentynki.

Co podarować ukochanej osobie, jeżeli w portfelu pusto, a zbliżają się urodziny bądź Walentynki?

Nie musisz wydawać fortuny, aby podarować bliskiej osobie prezent. Najlepsze prezenty są te, które sam wykonałeś i włożyłeś w to swoje serce. W internecie znajdziecie mnóstwo instrukcji jak idealnie wykonać prezenty DIY, aby wyglądały wyjątkowo i pięknie. Możesz np. sam wykonać opakowanie do kupionego wcześniej prezentu w sklepie.

Oto moje sugestie na prezenty DIY, który możesz zrobić sam/sama w domu.

1. Kartka z ręcznie namalowanym sercem – wiem w sklepach jest mnóstwo kartek na każdą okazję, ale zgięcie kartki na pół, narysowanie prostego wzoru i napisanie kilku ważnych słów to rzecz prosta, a jednocześnie niepowtarzalna i wyjątkowa.

2. Zrób coś sam – ten punkt jest dla bardziej kreatywnych osób, którzy nie boją się igły, nici ani innych narzędzi potrzebnych do zrobienia własnoręcznego prezentu jak np. szalik, czapka albo papierowa róża 🙂

3. Słoik z niespodzianką – potrzebujemy średni słoik po dżemie lub nutelli. Słoik wypełniamy karteczkami, na których wcześniej zapisaliśmy przykładowo pomysły na randkę. W ten sposób nigdy nie zabraknie wam pomysłów jak spędzić wspólnie czas. Słoik możesz również wypełnić ulubionymi sentencjami i cytatami.

4. Album ze zdjęciami lub kolaż wspólnych zdjęć do zawieszenia na ścianie. Możesz podarować ukochanej osobie ramkę na zdjęcie, którą sam zrobiłeś/aś.

5. Kolacja przy świecach z własnoręcznie wykonanymi świecznikami.
6. Upiecz dla niej muffinki i udekoruj według własnego pomysłu.
7. Wyznaj jej co czujesz za pomocą słów i zawieś na ścianie nad łóżkiem.
8. Biżuteria lub pudełko na biżuterię. Ręcznie robiona biżuteria, w którą włożyłeś więcej serca niż kupując gotowe u jubilera ma wartość sentymentalną.  Jest to jednak trudna sztuka, więc zawsze możesz postawić na opakowanie od serca, w którym ukryjesz prezent.

A jakie są wasze plany na walentynki?

4 1 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments