Nie wiesz jak się zachować na randce? Chcesz wypaść jak najlepiej? Poznaj pytania, które warto zadać aby poszło jak najlepiej!

Przepis na miłość – zadaj te pytania na randce

Zastanawialiście się kiedyś jaki jest przepis na miłość? Dowiedz się jakie są uniwersalne pytania na randce, które zbliżą Cię do partnera

Idziesz na randkę i chcesz wypaść jak najlepiej? Jakie pytania na randce warto zadać partnerowi bądź partnerce? Teraz każda randka zakończy się powodzeniem!

Uniwersalne pytania na randce!

Miłość to uczucie, które zaczyna się, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje. Można wyróżnić 7 form miłości sformułowanych przez Sternberga: lubienie, zadurzenie. Występuje też miłość tzw. pusta oraz miłość romantyczna, a także niedorzeczna, partnerska i miłość doskonała, którą pragniemy stworzyć.

Amerykański psycholog Arthur Aron wymyślił uniwersalny zestaw 36 pytań, które należy zadać przyszłemu potencjalnemu partnerowi. Następnie przez 4 minuty patrzeć sobie w oczy. Wybrałam kilka z tych pytań i dodałam swój komentarz. Jeżeli partnerzy odpowiedzą podobnie na zadane pytania oznacza, że są w stanie stworzyć związek doskonały. Te pytania na randce to recepta na miłość doskonałą.

Wymień trzy rzeczy, które – jak przypuszczasz – dzielisz ze swoim partnerem/partnerką?

Podobieństwa pomiędzy partnerami są bardzo ważne, bo prawdziwy związek polega na partnerstwie, w którym obie strony muszą chcieć tego samego. To nie przeciwieństwa przyciągają do siebie ludzi, a ich wewnętrzne bratnie dusze. Dwie osoby mogą się różnić od siebie zewnętrznie, ale w głębi serca są wewnętrznie identyczni jak dwie połówki jabłka.

Jakby wyglądał twój “perfekcyjny” dzień?

Sposób spędzania czasu to jedno z podstawowych pytań, jakie pada najczęściej na spotkaniach, kiedy chcemy poznać bliżej nową osobę. Jest to o tyle ważne, że partnerzy muszą lubić te same rzeczy, aby ich relacja się zacieśniła.

Co jest twoim dotychczasowym największym życiowym sukcesem?

To pytanie analizuje jakie ambicje lub aspiracje ma partner. Może się okazać, że twój partner ma zupełnie inne wartości i podejście do życia. Jeżeli w tej sprawie będziecie się różnić, to wasz związek długo nie potrwa.

Co jest dla ciebie najważniejsze w przyjaźni?

Prawdziwe związki zaczynają się od przyjaźni, dlatego warto wiedzieć co oznacza dla kogoś przyjaźń czy ma jakiegoś długoletniego przyjaciela, z którym utrzymuje do dzisiaj kontakt.

Jakie jest twoje najpiękniejsze i najgorsze wspomnienie?

Lubimy wracać do czasów dzieciństwa, kiedy mogliśmy beztrosko żyć i bez wyrzutów sumienia objadać się słodyczami i lodami 😉 Jednak czasami bywa tak, że nie zawsze wszystkie wspomnienia są piękne.

Jaką rolę w twoim życiu odgrywają miłość i bliskość?

Związek polega na komunikowaniu się ze sobą oraz bliskości, dlatego dobrze wiedzieć czy przyszły partner ma podobne oczekiwania wobec związku co Ty.

Wymieńcie się wzajemnie (każdy po pięć razy) pozytywnymi uwagami na swój temat.

Komplementy są pozytywnymi opiniami na temat danej osoby. Nie mów jej jak pięknie wygląda bądź ma ładne oczy, ponieważ są to zbyt oklepane komplementy. Lepiej powiedz jak pięknie wygląda w tej bluzce czy sukience albo co robi, że ma tak gęste i miękkie włosy. Więcej o komplementach szukaj tutaj klik.

Czy jest jakiś temat, z którego twoim zdaniem nigdy nie należy żartować?

Poczucie humoru to ważna cecha, ale są rzeczy na tym świecie, z których nie wolno żartować jak np. śmierć, choroba itp.

Jakie trzy zdania zaczynające się od “my” przychodzą ci do głowy? 

Np. “Siedzimy tutaj razem i czujemy się…” Jeżeli potrafimy używać słowa „my” zamiast „ja”, to oznacza że myślimy nie tylko o sobie, ale również potrafimy uwzględnić drugą osobę w naszych planach, w przyszłości. Takie podejście jest bardzo ważne, zwłaszcza na randce.

Dokończ zdanie: „Chciałabym/chciałbym mieć kogoś, komu mogłabym/mógłbym opowiedzieć…”

Poszukujemy drugiej osoby między innymi po to, aby mieć z kim porozmawiać i móc opowiedzieć mu/jej co wydarzyło się w danym dniu. Na randce musimy wypaść, wiec jak najlepiej. Fajnie jest wrócić z pracy do domu i mieć komu opowiedzieć jak minął nam dzień oraz wysłuchać drugiej osoby jak jej minął dzień.Chcecie więcej pytań, zajrzyjcie koniecznie tutaj

Życzę udanych wakacji, szczęśliwych i radosnych, przede wszystkim bezpiecznych, a także dużo miłości oraz nowych znajomości. 🙂

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments