randki w sieci - tinder czy sympatia?

Randki w sieci.

Atrakcyjni, inteligentni, mają dobrą pracę, a jednak nie mogą znaleźć szczęścia w miłości. Współcześni single i singielki coraz częściej randkują w sieci. Liczą na to, że w ten sposób poznają wymarzonego partnera.

Randki w sieci, czyli poznawanie drugiej osoby poprzez portale randkowe jest uzależniające. W ostatnim czasie rośnie liczba popularnych mobilnych wersji aplikacji randkowych alternatywnych dla Tindera. Poznając drugą osobę w sieci należy zachować ostrożność, bo nigdy nie wiesz kto tak naprawdę jest po drugiej stronie ekranu.

Po pierwsze – zdjęcie!

To jakie zdjęcie wstawisz jako profilowe ma ogromne znaczenie. Dobrze jest dodać minimum 2 zdjęcia. Zdjęcie uśmiechniętej twarzy, bo ludzie lgną do pozytywnie nastawionych ludzi oraz zdjęcie całej sylwetki. Zdjęcie sylwetki, czyli twojej figury jest ważne, ponieważ są osoby, które polubią cię taka jaka jesteś.

Mężczyźni lubią uśmiechnięte kobiety, które są zadowolone i pewne siebie.

Podczas robienia zdjęć ważna jest naturalność, czyli dzióbkom mówimy stanowcze Nie! Człowiek nie ryba, żeby robił dzióbek. Szczególnie nie lubię tego u mężczyzn, a niestety tacy również się zdarzają. Liczy się szczery naturalny uśmiech. Jeśli na zdjęciu będziesz wyglądać na smutną, to także nie przyciągniesz zbyt wielu adoratorów.

Na co ja zwracam uwagę? W pierwszej kolejności zwracam uwagę na oczy. Potem czytam opis. Opis własnej osoby jest ważny i nie zostawiaj pustej rubryki. Ważne jest aby napisać parę zdań czym się interesujesz, jakie masz hobby, jaką książkę ostatnio przeczytałeś bądź jaki film zobaczyłeś. Dzięki opisowi łatwiej nawiązać rozmowę. Wspólne pasje łączą ludzi, bo mają o czym rozmawiać.

Zazwyczaj opis sprawia największy kłopot, bo co wpisać o sobie, żeby przykuć uwagę płci przeciwnej. Opisując siebie pamiętaj, żeby pisać prawdę, ponieważ kłamstwo i tak wyjdzie na pierwszym spotkaniu.

Kiedy najlepiej się spotkać w realu?

Opis to jedno, a prawdziwa rozmowa ujawnia całą prawdę o nas. Nie warto zbyt długo czekać z umówieniem się na prawdziwą pierwszą randkę. Idąc na pierwszą randkę bądź naturalna i nie wyobrażaj sobie, że to już ten jedyny. Po prostu bądź sobą, a czy będzie druga randka to czas pokaże.

Randki w sieci są dobrą opcją dla nieśmiałych. W sieci łatwiej nawiązać kontakty towarzyskie. Flirtując z nieznajomym trzeba zachować ostrożność. Taki flirt to nie tylko zabawa, ale także ryzyko. Dlatego nie warto dawać komuś złudnych nadziei, jeżeli nie czujesz nic więcej poza zwyczajną znajomością.

5 1 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments