Zachować siłę spokoju

Kobiety z reguły bardziej emocjonalnie reagują na uwagi oraz szybciej tracą kontrolę jeżeli coś nie idzie według ich planu.

Kiedy kobieta się irytuje, to mężczyzna dowiaduje się w ten sposób, że ci zależy i że to on może przejąć kontrolę nad sytuacją, w w tym również nad tobą. Natomiast jeżeli zachowasz spokój, a twoja reakcja będzie spokojna i rozważna, mężczyzna uzna to za oznakę siły. Pogłębi to jego zaufanie i szacunek do ciebie. Będzie cię traktował na równi jak partnera. Nie warto wybuchać i rozpoczynać awantury z błahych przyczyn. Naucz się zachować siłę spokoju.

Pilot do uczuć kobiety.

Wiedza mężczyzn o kobietach ogranicza się tylko do kilku informacji. Liczą na to, że większość kobiet jest uczuciowa. Liczą też na to, że kiedy znajdą pilota do uczuć kobiety, to będą mogli beztrosko naciskać guziki. Faceci tacy już są, że nas z premedytacją denerwują i prowokują, żeby zobaczyć, jaka będzie nasza reakcja. Chcą dowiedzieć się jak silny charakter ma kobieta. Chcą zobaczyć, jak uważne i bystre jesteśmy.

Emocjonalna reakcja kobiety daje mężczyźnie trzy rzeczy: uwagę, kontrolę i poczucie ważności.

Nie dawaj się wyprowadzić z równowagi.

Jest takie przysłowie angielskie „Kobieta, która nie jest zazdrosna, przypomina piłkę, której nie da się odbijać”. Dlatego mężczyźni specjalnie oglądają się na ulicy za innymi spódniczkami.

Rozróżniamy kilka rodzajów zazdrości. Nie będę mówiła tutaj o chorobliwej zazdrości, która prowadzi do rozpadu związku. Mówią nie ma miłości bez zazdrości, dlatego mężczyźni to wykorzystują, aby sprawdzić czy kobiecie na nim zależy.

Gdy więc facet podczas kolacji w restauracji zalotnie spogląda na kelnerkę, to udawaj, że tego nie widziałaś. Jeżeli on zobaczy, że takie gierki nie robią na tobie wrażenia, to nigdy więcej tego nie zrobi. A jeśli będziesz się wściekać, to tylko go ucieszy. Niestety faceci już tacy są i musisz się do tego przyzwyczaić jeżeli chcesz być w związku z jednym z nich.

Jeśli mężczyzna próbuje wywołać zazdrość, zazwyczaj nie ma to nic wspólnego z pożądaniem kogoś innego. Gdy się denerwujesz, on upewnia się, że ci na nim zależy.

Kiedy mężczyzna nie dzwoni, kobiecie przychodzą do głowy najróżniejsze myśli. Jeśli mężczyzna nie ma wiadomości od kobiety, dzieje się podobnie: jego wyobraźnia podsuwa mu najbardziej szalone wizje. Gdy facet nie dzwoni, ty nie dzwoń do niego pierwsza. Odczekaj, a przekonasz się, że było warto.

Jak zachować siłę spokoju?

Jeśli nie uda im się dowiedzieć na co reagują kobiety, zazwyczaj odpuszczają sobie dalsze poszukiwania i przyjmują rolę tej słabszej osoby w związku. Jeśli nie łatwo cię wyprowadzić z uwagi, to znak, że nie dasz sobą manipulować.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments