Singielka na weselu.

Od czerwca do października to gorący okres ślubów i wesel. W tym czasie najwięcej osób planuje przyjęcia weselne, ponieważ w nazwie miesiąca znajduje się literka r, która ma przynieść nowożeńcom szczęście.

Czy to dobry pomysł, aby szukać na portalu randkowym partnera na wesele? I tak, i nie. Plusem szukania partnera w internecie jest z pewnością szeroki wybór kandydatów, ale ma to również wiele minusów. Czy singiel na weselu to powód do dumy? Co zrobić, gdy otrzymasz zaproszenie na ślub od znajomych z dopiskiem „z osobą towarzyszącą”. Czy szukać kogoś obcego czy poprosić kolegę z pracy, aby towarzyszył nam w danym dniu?

Głównym powodem dla którego lepiej nie szukać partnera na wesele w internecie jest sama impreza. Wesele to zazwyczaj impreza rodzinna, gdzie będą najbliżsi znajomi, a więc obecność obcej osoby będzie dla ciebie jak i innych gości krępująca, dlatego nie szukaj nikogo na siłę. Natomiast jeżeli zostałaś zaproszona przez koleżankę z pracy, z którą nie łączą cię zbyt bliskie relacje, to możesz iść sama albo odmówić.

Dlaczego poruszam ten temat na blogu? Kochane ciocie i babcie zaraz będą gadać między sobą, a ona wciąż nikogo nie umie sobie znaleźć, żyje sama jak ten palec. Jak sobie poradzić w takich sytuacjach, które są nieuniknione, jeśli wybieramy się sami na wesele w rodzinie. Moja rada jest prosta: Nie przejmować się. Pogadają pogadają, bo w końcu po to się spotkały, a o czymś lub o  kimś muszą rozmawiać.

Singiel na weselu to nie wstyd!

Po weselu wrócą do codziennego rytmu dnia i zapomną o czym rozmawiały. A Ty możesz podejść tak znienacka i zapytać od niechcenia „co tam słychać nowego, kto według was następny się ożeni?” Zobaczysz sama, że od razu zmienią temat. Jeśli zapytają dlaczego wciąż jesteś sama, to odpowiedz wymijająco albo powiedz wprost, że tyle na świecie ludzi się rozwodzi, że małżeństwo to tylko strata pieniędzy.

Życzę wszystkim singlom udanej zabawy podczas wesela, a nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 😉

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Magda Wiglusz
10 czerwca 2016 08:13

Ja tak ostatnio byłam wa weselu sama i ciągle tylko było ze strony rodziny ze gdzie masz kawalera. Ale cóż. Oni zawsze będą mówić. Dlatego chyba nie lubię za to spotykać się z rodzina. Wole ze znajmymi posiedziec.

magdawiglusz.blogspot.com

Justyna
30 kwietnia 2019 09:50
Reply to  Magda Wiglusz

witaj w klubie, ja też wolę wyjść gdzieś ze znajomymi posiedzieć niż spotykać się z moją rodzinką 😉

Magda Wiglusz
10 czerwca 2016 08:13

Ja tak ostatnio byłam wa weselu sama i ciągle tylko było ze strony rodziny ze gdzie masz kawalera. Ale cóż. Oni zawsze będą mówić. Dlatego chyba nie lubię za to spotykać się z rodzina. Wole ze znajmymi posiedziec.

magdawiglusz.blogspot.com

Łukasz
29 kwietnia 2019 21:49

Ja tam też idę sam teraz na wesele i się nie przejmuję, nic na siłę, niekiedy z różnych przyczyn po prostu człowiek musi iść sam…