Singielka z wyboru

Kiedyś budziło zaskoczenie, że piękna i mądra dziewczyna nie ma faceta. Dzisiaj nie dziwię się, że większość kobiet woli być same, nie dlatego że nikt ich nie chce.

My kobiety dokładnie wiemy czego chcemy. Nie chcemy być zabawką ani laleczką na chwilę, która znudzi wam się po tygodniu. Kobieta to stworzenie żywe i ma uczucia. Kobiety wolą być same, ponieważ znają swoją wartość i nie chcą marnować sobie życia z byle kim. Wiedzą, że zasługują na więcej.

Dla wielu facetów może być to niewiarygodne, że są na tym świecie kobiety, które nie chcą od nich pieniędzy, malowanie paznokci nie jest ich jedynym zajęciem, nie lubią plotek i zawsze dokładnie mówią o co im chodzi.

Kobiety zazwyczaj dają z siebie o wiele więcej niż się oczekuje. Większość kobiet ma tendencję do częstego inicjowania kontaktu albo zbyt bezpośredniego przejmowania kontroli.

W miłości ważna jest proporcja, czyli obie strony muszą dawać po równo. Nie może być tak, że jedna strona stara się, próbuje coś robić, a druga w ogóle nie docenia ani nie szanuje starań partnera. Dlatego jeżeli kobieta widzi, że mężczyzna nie jest w stanie znaleźć czasu przykładowo w wolny weekend, aby po prostu spędzić miło wspólnie czas, to woli odejść z godnością niż błagać o uwagę.

Przy niewłaściwej osobie będziesz ciągle prosić o uwagę, czas, zainteresowanie. Natomiast odpowiednia ofiaruje ci wszystko tylko dlatego, że cię kocha. Tak naprawdę kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć, dlatego że czują się niedocenione i zmęczone tym, że mężczyzna nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

Moim zdaniem współcześni mężczyźni stali się bardzo wygodni i leniwi. Myślą, że kobieta raz zdobyta jest już ich własnością. Niestety moi Panowie tak nie jest, ponieważ kobiety nie można zdobyć i mieć na wieczność.

Kobieta powinna być adorowana codziennie. Każdy dzień jest dobry na to, aby zabrać ukochaną na randkę. Mężczyzno, jeżeli kobieta pyta cię o zdanie to znaczy że jej na tobie zależy. Kobiety robią to w sposób subtelny i delikatny. To że ona nie narzuca się ani nie wysyła wiadomości 10 razy dziennie, to nie oznacza że nie chce kontaktu z tobą.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments