stara miłość nie rdzewieje

Stara miłość nie rdzewieje?

Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, ponieważ rzeka płynie i woda w niej jest już inna niż w momencie kiedy z niej wychodziliśmy. Jednak zdarza się, że stara miłość nie rdzewieje.

Stara miłość nie rdzewieje, bo zdarza się, że po kilku latach wciąż czujemy coś do byłych partnerów. Czy można wejść ponownie w relacje z pierwszym partnerem?

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi myśląc, że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy.

Nie można wejść ponownie w związek z poprzednim partnerem, ponieważ jeżeli przeszkadzał nam charakter partnera, to charakter człowieka się nie zmienia. Natomiast jeżeli dawniej byliście za młodzi i niedojrzali na poważny związek, bo ważniejsze były dla was sprawy zawodowe i zdobycie statusu, ale wciąż utrzymujecie kontakt i macie podobne poglądy na przyszłość,  to jest szansa, że wciąż czujecie coś do siebie. Musisz wybrać odpowiedni moment, żeby porozmawiać o tym z drugą osobą. Może się okazać że ona właśnie na to czeka. W końcu prawdziwa miłość dojrzewa z czasem.

Zdarza się, że partnerzy rozstają się i wracają do siebie po kilka razy. Jednak jeżeli dwa razy wam nie wyszło, to za trzecim razem również nie wyjdzie, pomimo że mówi się do trzech razy sztuka.

W relacjach damsko męskich nie działa metoda x3. Dlaczego? Między innymi dlatego że w grę wchodzą uczucia i emocje. Za każdym razem będą one coraz głębsze, a co będzie gdy partner znowu dopuści się zdrady. Zdrada jest jedną z przyczyn, dla których nie warto wchodzić z kimś ponownie w związek. Jeżeli ktoś raz zdradził, to może zrobić to ponownie. Niektóre osoby mają większą skłonność do flirtu z obcymi, pomimo że mają stałego partnera.

Jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie na temat powrotu do swoich byłych partnerów?

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
137
137
11 maja 2019 04:44

" drudzy że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,"

To twierdzenie wymyślili za czasów pierwszych greckich filozofów. W naszych czasach często się piszę o tym w perspektywie związków ludzkich, ale było to pomyślane głębiej. Sa cząsteczki, które przelatują i wchodząc do rzeki ponownie jest już inny skład tych cząsteczek. Rzeka wciąż płynie więc ponownie do niej nie wejdziemy.