Świąteczne odliczanie

Hola Diciembre!  Mamy dzisiaj 1 grudnia, do świąt pozostało zaledwie 23 dni, a do końca roku już tylko 30 dni! To ostatni dzwonek, aby zrobić to czego nie zrobiłeś do tej pory.

Wiele osób żyje w pośpiechu. Ogólnie czas szybko leci, bo jeszcze niedawno witaliśmy 2018 rok, a niebawem będziemy go żegnać i powitamy 2019. Grudzień to taki miesiąc, w którym powinniśmy pamiętać o innych, bo pomaganie jest modne i potrzebne. Pomaganie sprawia radość nie tylko osobom, którzy pomocy potrzebują, ale również sprawia przyjemność tym, którzy tę pomoc oferują. Jak co roku przed świętami w grudniu rusza akcja Szlachetnej Paczki, gdzie możecie wybrać osoby, którym można pomóc. Święta Bożego Narodzenia to nie chodzenie po galerii handlowej, to nie zastanawianie się co kupić na świąteczny stół ani nie prezenty od Mikołaja. Magia Świąt to możliwość spędzenia ich w gronie bliskich i rodziny. Podczas przygotowań do Świąt łatwo można zatracić prawdziwy sens Świąt Bożego Narodzenia, którym są narodziny Jezusa. Przychodzi On do nas, aby pokazać, że można zacząć wszystko od nowa. W każdym momencie możesz zmienić swoje życie na lepsze. Być lepszym człowiekiem. W zeszłym roku pisałam już post czym są dla mnie zbliżające się Święta, link tutaj, dla tych co jeszcze nie czytali. Warto przeczytać, aby pamiętać o prawdziwym znaczeniu świąt.
Na koniec chciałam wam powiedzieć, że nawet w krótkim czasie można spełnić swoje marzenie. Nie potrzeba roku, wystarczy tylko odpowiednie przygotowanie. Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz tego dokonać. Motto przewodnie na ostatni miesiąc w roku.

Nie zdradzę tematów, niech to będzie niespodzianka, ale mogę zdradzić dni, w których pojawią się nowe posty na blogu  😉
1 grudzień, 2 grudzień, 3 grudzień, 6 grudzień, 7 grudzień, 9 grudzień, 10 grudnia, 14 grudzień, 20 grudzień, 21 grudzień, 23 grudzień, 24 grudzień i 31 grudnia.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments