tego nie powie ci żaden facet

Tego nie powie Ci żaden facet, czyli męskie obawy.

Mężczyźni tak samo jak kobiety mają uczucia, tak samo odczuwają emocje, tylko czasami nie potrafią o nich mówić. Są takie sprawy o jakich nie powie Ci żaden facet.

Mówi się, że mężczyzna powinien być silny i niczego się nie bać. Jednak są takie sprawy o których mężczyźni boją się mówić. Zamiast tego wolą udawać, że niczego się nie boją. Czego nie powie Ci żaden facet?

Mężczyźni boją się kobiet!

Żaden facet sam się do tego nie przyzna, ale to prawda. Mężczyźni boją się związku z nieodpowiednią kobietą, dlatego długo zwlekają z wyznaniem swoich uczuć. Boją się, że kobieta będzie nim strofować i że wyglądem zamieni się w kogoś, kogo on nie będzie już w stanie rozpoznać.

Mężczyźni boją się mówić o uczuciach!

Mężczyźni boją się okazać słabości, a przecież każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Oni nie lubią rozmawiać o swoich uczuciach, wolą być silni dla kobiet, na których im zależy.

Faceci boją się, gdy kobieta prowadzi jego samochód!

Samochód to duma i radość mężczyzny, dlatego nie chce, aby kobieta prowadziła jego samochód. Oni uważają, że my kobiety jesteśmy gorszymi kierowcami. A prawda jest zupełnie inna. To mężczyźni powodują więcej wypadków na drodze. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn jeżdżą bardziej ostrożnie. Niektórzy faceci o tym wiedzą, ale nigdy do tego się nie przyznają. Jeżeli on pożyczy ci raz czy dwa swój samochód to oznacza symboliczny gest, że ci ufa i ceni cię bardziej od samochodu.

Mężczyzna boi się utraty pracy!

Mężczyzna boi się utraty prestiżu oraz tego, że się rozklei i nie będzie w stanie się pozbierać.  Dlatego facet woli wyjść z kolegami na piwo i pogadać, zamiast siedzieć na kozetce u psychologa.

Wbrew pozorom mężczyzna tak jak kobiety boi się zdrady, a co się z tym wiąże rozwodu, ponieważ jeżeli w związku są dzieci muszą wybierać pomiędzy swoim szczęściem a szczęściem dziecka. A wiadomo ktoś zawsze będzie cierpiał.

Mężczyźni pragną mieć ładne żony, ale boją się, że sami będą musieli spełnić te same standardy, jakich wymagają od kobiet. Przy tym punkcie muszę powiedzieć, że jeśli wymagasz czegoś od kogoś, to najpierw zmień coś w sobie.

Żaden facet nie chce być źródłem dochodowym. Zaczyna odnosić wrażenie, że żadnej kobiecie nie można ufać.

Mężczyzna, któremu naprawdę zależy na kobiecie czuje się bezbronny. Wtedy facet najbardziej potrzebuje tarczy ochronnej i właśnie wtedy może się chłodniej zachowywać.

Może Ci się spodobać

3
Dodaj komentarz

avatar
100
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda Wiglusz
Gość

Nie znam sie na facetach tak szczerze ale mysle ze to prawda. Kazdy sie czegos boi. Mam kolegow ktorzy sie do tego przyznaja ale sa i tacy ktorzy nie potrafia

magdawiglusz.blogspot.com

Magda Wiglusz
Gość

Nie znam sie na facetach tak szczerze ale mysle ze to prawda. Kazdy sie czegos boi. Mam kolegow ktorzy sie do tego przyznaja ale sa i tacy ktorzy nie potrafia

magdawiglusz.blogspot.com

Dorota Black
Gość

Ciekawe 🙂

Zapraszam do mnie :
http://gooodfashion.blogspot.com/