Terror par.

Każdy pragnie miłości. Jednym okazywanie uczuć przychodzi z łatwością, a inni długo czekają na odpowiedni moment.

Walentynki to terror par na ulicy, bo mnóstwo par wychodzi w tym dniu świętować święto zakochanych. Co ma zrobić Singiel w takim dniu? Bojkotowanie Walentynek nic nie da, a to przecież tylko jeden taki dzień w roku, który po 24 godzinach mija. Nie ma co się przejmować, że brak Ci pary bądź właśnie ktoś złamał Ci serce.

W Walentynki masz takie samo prawo jak inni dobrze się bawić. Jeśli nie masz z kim iść do kina, to idź sama, a potem zamów sobie ulubione ciacho w kawiarni i zjedz bez wyrzutów sumienia.

Terror par na ulicy!

Publiczne okazywanie czułości to sporny temat, bo jedni są za, a innym to przeszkadza (demoralizuje otoczenie). Ja jestem zdania, że jeden krótki całus skradziony ukochanej na ulicy nikomu nie przeszkadza. Zdarzają się czasami przypadki mocno sklejonych do siebie par, które wymieniają się pocałunkami z języczkiem, a to już moim zdaniem przekroczenie bariery sfery intymnej, która powinna być zarezerwowana wyłącznie w domu w sypialni.

W życiu spotkamy się z trzema rodzajami miłości.

Pierwsza miłość to ta pierwsza, wyjątkowa, przeżywamy ją w młodym wieku i wydaje nam się że to ta jedyna na całe życie. Jednak nie zawsze tak jest. W większości przypadków kończy się po 2 latach. Druga miłość jest bardzo skomplikowana, czasami toksyczna, wydaje nam się że dobrze nam razem i że tak wygląda miłość. Trzecia to ta prawdziwa dojrzała miłość, którą poznajemy najczęściej w dojrzałym wieku, czasami przez przypadek.

Prawdziwa miłość nie rodzi się tu i teraz. Ta prawdziwa dojrzewa każdego dnia staje się coraz lepsza i trwalsza. Osoby, które już przy pierwszym spotkaniu, mówią otwarcie o uczuciach, są zbyt pewne siebie i zazwyczaj nie stałe w swoich uczuciach. Aby powiedzieć komuś „kocham” trzeba najpierw dobrze poznać siebie nawzajem. To co nas przyciąga do ludzi to wygląd, ale to nie jest miłość tylko jedynie zauroczenie. Zauroczenie to nie miłość. Miłość jest wtedy kiedy czujesz że zmieniasz się na lepsze pod wpływem ukochanej osoby. Miłość jest wtedy kiedy zarówno Ty jak i druga osoba jesteście w stanie poświęcić swoje dobro dla wspólnego dobra.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oliwia Basiura
12 lutego 2017 00:33

najbardziej spodobał mi się fragment o trzech etapach miłości. Szczerze mówiąc pierwszy raz się spotykam z takim spojrzeniem na sprawy sercowe, ale to bardzo ciekawe i budzące nadzieję.

Singielka
12 lutego 2017 14:20
Reply to  Oliwia Basiura

marzymy o tej jednej wyjątkowej prawdziwej miłości, ale zanim ona się pojawi to po drodze spotykamy różnych ludzi,
każda osoba, która pojawia się w naszym życiu czegoś nas uczy 😉