Autorka

O mnie

Cenię tradycyjne wartości takie jak uczciwość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rodzina, przyjaźń, miłość, wiara.

Nazywam się Justyna
Urodziłam się 31 marca 1989r. Jestem z natury introwertykiem oraz osobą Wysoko Wrażliwą. Lubię poznawać nowe osoby i przebywać z innymi ludźmi. Ukończyłam studia z zakresu ochrony środowiska i geografii. Kocham przebywać w otoczeniu pięknej przyrody i podróże. Lubię aktywny tryb życia, jak jazdę na rowerze lub spacery z psem. Chciałabym się nauczyć tańczyć salsę.
 
Moje pasje

Jestem osobą wszechstronną, lubię kiedy wokół mnie dużo się dzieje, nie lubię nudy. Jedną z pasji jest blog i czytanie książek. Interesuję się fotografią i kocham robić zdjęcia, najczęściej są to piękne krajobrazy i zwierzęta. Lubię się uczyć i z przyjemnością stawiam sobie nowe wyzwania. 

Lubię domowe zacisze, gdzie najchętniej czytam książki, słucham muzyki czy oglądam filmy. Uwielbiam gotować i piec ciasta.

Masz pytania?

Blogi, które czytam

Poniżej umieściłam blogi, które najczęściej odwiedzam. Cenię ich autorów i treści, którymi dzielą się na stronie. Jeśli któregoś nie znasz, serdecznie polecam. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

nieidealnaanna.pl

Blog skierowany jest głównie dla kobiet z poczuciem humoru oraz pragnących pokochać siebie oraz szukających motywacji.

PanCytat.pl

Autorem jest Paweł, który poza prowadzeniem bloga o motywacji i samodoskonaleniu, prowadzi na stronie również własny sklep z sentencjami w ramkach.

PatrykTarachon.pl

Blog Patryka porusza tematy rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i motywacji. Nie brakuje również treści o poniżaniu i samoocenie.

fiestasiesta

FiestaSiesta.pl

FiestaSiesta to blog o języku hiszpańskim. Jeżeli pragniesz poznać język hiszpański, to koniecznie tutaj zajrzyj.

Trudna sztuka

Blog Barbary Strójwąs, która ukończyła psychologię kliniczną. Na swoim blogu pisze o związkach. Udowadnia, że można kochać zdrowo i dobrze, a od toksycznych relacji można się szybko uwolnić. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Introwertycznie.pl

Blog ten opisuje czym jest introwertyzm, jaki jest naprawdę introwertyk i jak nawiązuje relacje z innymi osobami.

Edyta Racławska

Na blogu Edyty znajdziesz wiele przydatnych ćwiczeń, które wzmocnią twoją pewność siebie. Edyta jest coachem i trenerem rozwoju osobistego, pisze artykuły na temat osiągania celów i odkrywania swoich najgłębszych wartości.

LIFEMANAGERKA

Blog Agnieszki, freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej.