Autorka

O mnie

Cenię tradycyjne wartości takie jak uczciwość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rodzina, przyjaźń, miłość, wiara.

Nazywam się Justyna

 i na co dzień jestem kobietą, która prywatnie ma milion obowiązków, a dodatkowo chce jeszcze rozwijać się zawodowo, aby być niezależną i spełnioną kobietą.
Moją pasją jest pisanie, dlatego od kilku lat prowadzę bloga lifestylowego. Interesuje się fotografią, robieniem zdjęć oraz przerabianiem ich, a także tworzeniem ciekawych grafik.
Rozwój osobisty jest dla mnie ważny, dlatego też uwielbiam czytać książki, które rozwijają, ale i także zwyczajne powieści kobiece.
Zafascynowana jestem kulturą Hiszpanii i językiem hiszpańskim oraz uwielbiam filmy hiszpańskie, muzykę i klimat.

Kilka faktów o mnie

Jestem osobą kreatywną z mnóstwem pomysłów na minutę, staram się wyszukiwać nowe sposoby na usprawnienie pracy oraz jestem otwarta na nowe sposoby działania.
Jestem osobą systematyczną, zorganizowaną, potrafię zaplanować każde przedsięwzięcie oraz potrafię określać rzeczy ważne od ważniejszych.
staram się zawsze najpierw dobrze zrozumieć drugą osobę, wysłuchać jej potrzeby, a dopiero potem proponuję swoje rozwiązanie.
Uważam, że ciągłe doskonalenie wiedzy i podnoszenie swoich umiejętności jest bardzo potrzebne, dlatego wykorzystuję każdą okazję, aby nauczyć się czegoś nowego.
Akceptuję kompromis dla osiągania wspólnych celów, jestem elastyczna i otwarta na propozycje innych osób.

Pomagam innym

Poza blogiem pracuję zdalnie jako Wirtualna Asystentka. W zakres  moich usług wchodzą prace administracyjne (research), tworzenie treści na media społecznościowe, w tym robienie grafik, pisanie artykułów na strony/bloga, obsługa portali społecznościowych, transkrypcje itd.itp.

Szczegółową ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

W swojej pracy używam wiele programów, które nie tylko ułatwiają mi wykonywanie mojej pracy, ale także pomagają komunikować się z klientami. Oto niektóre z nich: Google Docs, Mailerlite, WordPress, Trello/Asana, Toggl, Canva, Whatsapp, Signal.

W zawodzie Wirtualna Asystentka są pożądane umiejętności zarządzania czasem, samodyscyplina i organizacja pracy. Dodatkowo posiadam także inne umiejętności:

  • dobra komunikacja w zespole pracy
  • znajomość programów takich jak Word, Excel, PowerPoint
  • zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych warunków pracy
  • umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
  • znajomość działania mediów społecznościowych

Blogi, które czytam

Poniżej umieściłam blogi, które najczęściej odwiedzam. Cenię ich autorów i treści, którymi dzielą się na stronie. Jeśli któregoś nie znasz, serdecznie polecam. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

nieidealnaanna.pl

Blog skierowany jest głównie dla kobiet z poczuciem humoru oraz pragnących pokochać siebie oraz szukających motywacji.

PanCytat.pl

Autorem jest Paweł, który poza prowadzeniem bloga o motywacji i samodoskonaleniu, prowadzi na stronie również własny sklep z sentencjami w ramkach.

PatrykTarachon.pl

Blog Patryka porusza tematy rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i motywacji. Nie brakuje również treści o poniżaniu i samoocenie.

fiestasiesta

FiestaSiesta.pl

FiestaSiesta to blog o języku hiszpańskim. Jeżeli pragniesz poznać język hiszpański, to koniecznie tutaj zajrzyj.

Trudna sztuka

Blog Barbary Strójwąs, która ukończyła psychologię kliniczną. Na swoim blogu pisze o związkach. Udowadnia, że można kochać zdrowo i dobrze, a od toksycznych relacji można się szybko uwolnić. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Introwertycznie.pl

Blog ten opisuje czym jest introwertyzm, jaki jest naprawdę introwertyk i jak nawiązuje relacje z innymi osobami.

Edyta Racławska

Na blogu Edyty znajdziesz wiele przydatnych ćwiczeń, które wzmocnią twoją pewność siebie. Edyta jest coachem i trenerem rozwoju osobistego, pisze artykuły na temat osiągania celów i odkrywania swoich najgłębszych wartości.

LIFEMANAGERKA

Blog Agnieszki, freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej.