Szukając własnej drogi

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, to musisz iść własną ścieżką, taką przez którą jeszcze nikt nie szedł przed tobą.

Szukając własnej drogi życiowej można się zagubić. Mylnie uważamy, że droga do celu będzie prosta i bez ostrych zakrętów. Jednak droga do wyznaczonego celu jest kręta i wyboista.

Nigdy nie zbaczaj z wyznaczonej trasy, nawet jeśli brak ci sił, choć czasami mam wrażenie, że wewnątrz mnie znajdują się dwie osoby.

Pierwsza, ta która ma marzenia, pełna energii i sił, dzięki którym może góry przenosić. Nie straszne jej są porażki. Lubi wyzwania, dzięki którym może się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

Natomiast druga to pesymistka, która podcina skrzydła pierwszej. Nie podejmuje wyzwań, bo z góry ustawia się na przegranej pozycji. W jaki sposób znaleźć motywację do wstania rano z łóżka, kiedy są te dni, w które nie masz ochoty na nic.

Aby przyszło dobre, najpierw musi być źle. Po gorszych dniach zawsze przychodzą te lepsze dni. Czasami wydaje nam się, że gorsze dni trwają zbyt długo i że lepsze nigdy nie nadejdą. Jednak nigdy nie wolno popadać w rozpacz. Nie narzekaj na swój los! Podwijaj rękawy i weź swoje sprawy i nadaj im własne tempo. Nie ważne jest jak długo zmierzamy do swojego celu. Ważniejsze jest, aby do niego dojść.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments