związek z drugą osobą

Zanim wejdziesz w związek z drugą osobą, przeczytaj ten TEKST.

Nie ma  jednego wieku, kiedy osoba dorosła powinna wejść w związek z drugą osobą. To kwestia indywidualna. Jednak nie wszyscy potrafią uszanować czyjś wybór lub wybory. Związek z drugą osobą to deklaracja odpowiedzialności za siebie nawzajem, dlatego nie każdy jest gotowy na związek w jednakowym czasie.

Zanim wejdziesz w związek z drugą osobą, przeczytaj tek tekst. Dowiesz się, czy jesteś naprawdę dojrzałą osobą, aby dzielić z kimś swoje życie, pasje.

Znajdź w sobie szczęście, a potem się nim podziel z drugą osobą.

Większość singli jest pod naciskiem rodziny, która się wciąż dopytuje kiedy w końcu przedstawisz nam swojego chłopaka bądź dziewczynę. Niektórzy z nich na siłę próbują sobie kogoś znaleźć, aby tylko rodzina była zadowolona. Każdy ma swój czas i na każdego przyjdzie strzała amorka. Czasami lepiej później niż męczyć się z niewłaściwym partnerem bądź marnować czas na bycie z kimś, kto nie akceptuje ani nie szanuje cię. Na początek musisz jasno sprecyzować, czego oczekujesz od siebie i być szczęśliwym sama ze sobą. Bo jeśli Ty sam nie potrafisz być szczęśliwy, to jak chcesz uszczęśliwić drugą osobę. Miłość to nie tylko branie, ale także dawanie siebie nawzajem.

Czym charakteryzują się osoby, które są gotowe, aby stworzyć prawdziwy i trwały związek?

Takie osoby nie szukają partnera, aby zadowolić wszystkich dookoła i znajomych. Oni mają swoje życie, z którego są w pełni zadowoleni i nie czują się samotni. Gdyby pojawił się w twoim życiu mężczyzna dodałby tylko trochę więcej blasku, bo nie potrzebujesz faceta, aby być szczęśliwa. Jako singielka czujesz się spełniona, rozwijasz się, masz fajną pracę, atrakcyjne zainteresowania i co najważniejsze pasje, dzięki której czujesz się dobrze.

Związek z drugą osobą to sztuka kompromisów.

W związku nie liczą się tylko twoje potrzeby, ale musisz uwzględniać partnera w swoje plany. Od początku musisz jasno sprecyzować, czego oczekujesz od partnera oraz czego poszukujesz w związku.
Nie szukaj idealnego partnera, bo ideały nie istnieją (zarówno nie ma idealnych kobiet jak i mężczyzn).

Miłość jest jak kwiat, który wymaga podlewania.

Związek to ciężka praca, aby związek się rozwijał, wymaga pielęgnacji i czasu. W związku liczą się po połowie zarówno twoje jak i twojego partnera potrzeby. Natomiast jeśli żyjesz w ciągłym pośpiechu i nie masz czasu nawet dla najbliższej rodziny i zaniedbujesz znajomych, to oznacza, że nie jesteś jeszcze gotowy na poważny związek. Jak wyżej wspomniałam związek to praca dwóch osób, niemyślących o sobie tylko o sobie wzajemnie.

Jeśli masz wątpliwości czy powinieneś się wiązać z drugą osobą, to również nie jesteś jeszcze gotowy na związek, bo jeżeli naprawdę tego potrzebujesz, to nie będziesz miał żadnych wątpliwości. Na przykład jeśli nie potrafisz zdecydować, z kim chciałbyś być, oznacza, że tak naprawdę nie potrzebujesz nikogo bądź nie jesteś jeszcze na tyle dojrzały, aby stworzyć związek. To samo dotyczy obojga płci.

0 0 vote
Article Rating

Może Ci się spodobać

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments